Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Ti erre mit szoktatok...

Lányok! Ti erre mit szoktatok válaszolni?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú (osztálytárs) megkérdezi,hogy menstruálsz e,mit válaszolsz?

Tőlem mindig kérdezgetik,és állandóan kifordítgatják a szavamat,nagyon idegesítőek :D

Ti ezekre mit szoktatok mondani?

Megmondjátok,letagadjátok,vagy egyéb?



2013. ápr. 25. 16:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%
Közlöm, hogy EZ magánügy, semmi köze hozzá.
2013. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
én mindig ezt mondom,de nem hagynak békén..nincs olyan nap,hogy nem jönnek oda 6szor,hogy megvan e... és azt mondják,hogy addig nem hagynak békén,amíg megnem mondom -.-
2013. ápr. 25. 16:05
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod, akkor az lesz a baj, mert elmondják mindenkinek. Ha nem akkor, meg rögtön arra gondolnak, hogy menstruálsz, azért nem mondod meg. Én nem mondok az iylenekre semmit. Nézd őket levegőnek. Vagy tedd be a fülhalgatód, hallgass zenét, mintha ott sem elnnének ;)
2013. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
de már nagyon idegesítenek..és nem adják fel,már fél éve csinálják minden egyes nap..
2013. ápr. 25. 16:07
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Mond nekik: Nem, és te? :D

Vagy mond, hogy majd szólok, ha igen... ( nem kell szólni, de így lepattanak :-) )

2013. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam erre mondani hogy: Miért érdekel ennyire, neked is megjött?
2013. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

igen,de ők a legelsőre gondolnak,hogy megvan e már,és most ez náluk valami divat xD

egyik lánynál kiderítették,hogy nem,azóta cikiik .__.

nem normálisak

2013. ápr. 25. 16:09
 8/45 petera6 ***** válasza:
100%

Jézusom, szegénykém..jó hülyék az osztálytársaid. Szerintem is csak valami frappánssal tudod őket lerázni.

Nekem is csak az jutott eszembe, hogy mondd:

"Hetek óta azon gondolkodom ki legyen az első, akinek elmondom. Na nem te vagy az, ez már biztos." :) Csak figyelj a jelen idő használatára, így nem lehet tudni, hogy múltbéli vagy jövőbéli e a dolog :)


Vagy csak simán elküldeném a francba, hogy te sem kérdezgeted az első magömléséről, de ha ennyire gyerekes, biztos még nem esett túl rajta, különben azzal lenne elfoglalva, nem a te menstruációddal :D

2013. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) nem csak ilyenekkel..

leggyakoribb:

-nedves a puncid?

-milyen színű a punciszőröd?

-Szűz vagy?

-Ujjaztak már meg

és egyéb ilyenek

2013. ápr. 25. 16:15
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Most az érdekli őket, hogy most éppen vagy az 1. ?

Melyik a cikibb :megjött vagy még nem?

2013. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!