Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kihez forduljak? Középső lány...

Kihez forduljak? Középső lány gyermekemet szeretném szakemberhez vinni Székesfehérváron.

Figyelt kérdés

Aggódom érte. Most volt 6. osztályos Az év végi hajtás alatt végig fájt a feje. Minden este átjött hozzánk, hogy nem tud aludni. Valahogy ezt a drukkot kellene belőle kiölni, hogy ne stresszeljen már ennyire. Jó tanuló, bár szerintem nem tud úgy teljesíteni mint egyébként tudna.A másik két gyerekemnek nincs ilyen problémája.

Gondoltam már kineziológusra is de nem tudom hogy használna-e Van-e valakinek ilyen irányú tapasztalata?



2013. jún. 6. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen koromban én is fejfájós voltam, ha nehéz volt a suli. Aztán elmúlt és csak akkor jött elő, mikor stresszes volt az életem. Szerintem azért először érdemes kivizsgálni, hogy nincs-e valami betegsége, amitől fáj a feje. Ha nincs akkor mehet a stresszoldás!
2013. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy Te akkor is nagyon szereted, ha nem kitűnő tanuló. Persze éreztesd is Vele!
2013. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is pont ebben "szenvedek" Nekem most 7. osztályos a lányom. Tehát egyidősek. Középső gyermek szintén. Rengeteget fáj a feje - most meg pláne hogy itt a félév. Én is ezen töröm a fejem hogy hova is vihetném. A kivizsgáláson túl vagyok. (szemészet, vérkép, hormonok..stb) De szerintem középső gyermek révén (én is az vagyok) van egy ilyen bizonyítási kényszere. Nem tudom miért. Folyamatosan megfelelési kényszer van rajtam. Ilyen korban nekem is rengeteget fájt a fejem. Szülés után múlt csak el. De én is szeretném ezt megoldani hogy ne kelljen ennyit szenvednie. Ha van valami eredményed kérlek írd majd meg. Én is gondoltam már pszichológusra, drámaszakkörre, önismereti csoportra, de nem tudom melyiket is válasszam..
2014. jan. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!