Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi volt a legégőbb...

Kamaszok, mi volt a legégőbb dolog, ami eddig történt veletek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hú, de unalmas már ez a kérdés, ne haragudj, de már annyian feltették.


Egyébként a zeneiskolai ballagási zárókoncerten (zongoráztam) elfelejtettem a darabot. Azt hiszem 3x kezdtem újra, és közben még voltak is benne hibák. De csak lejátszottam végig! A leggázabb benne az volt, hogy valami nagyon könnyű darabot játszottam.

Túléltem azért, már túl részletesen nem is emlékszem rá.


16L

2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Iskolai frasangi előadás volt 5.ben nekem meg két szót kellett volna kimondanom, de nagyon értelmetlennek tűnt : sárga lösziföld és amikor a mikrofonba akartam mondani elkezdtem dadogni az elejét.. na ennél jobban még sosem égtem be egy egész suli előtt readásul. :||


A másik az inkább vicces nekem:D Részegen lehánytam a legjobb haveromat a buszon:DD


15/L

2013. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég egy csomó olasz előtt kellett elmondanom 3 mondatot. 10 Percem volt bemagolni a szöveget, amit mellesleg nem is értettem. A buszon zötykölődve, hatalmas hangzavarban olvasgattam...

Végül kiálltam vagy 200 ember elé és elmondtam az első két szót és megakadtam. Mindenki nézett rám, én meg azt sem tudtam mit csináljak, csak álltam a mikrofon előtt.. Végül a tanárnő elmondta helyettem...


16L

2013. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Haveromnál voltunk, úgy volt, h este laza parti, és ősök meg másnap du. jönnek. Hát ugye picit (tényleg picit!) ittunk stb. De nem voltunk beállva, nem voltunk részegek, csak amennyi 'kell'. És én napok óta alig aludtam... Nos, éjfél körül elmentem náluk aludni, és hajnali 3 körül megjöttek az ősök. Én 4 körül még sötétben előkerültem, amikor a szülei pont kapcsolták le a villanyt. Valamilyen oknál fogva a sötétben úgy gondoltam otthon vagyok. Így bementem az szülei hálószobájába, előkaptam, és belehugyoztam a kukába. Azóta nem nagyon találkozunk...
2013. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"lyukacsos" lépcső.

én szoknyában

srác a lépcső alatt....

azt hittem ott sülyedek ell....:S

2013. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Iskolai egészségnap volt, minden szuper volt, amíg meg nem mérettem a vércukromat. Kijött egy csepp vér az ujjamon, azonnal elájultam... 16 évesen azért gáz... Azóta tudom, hogy nem leszek orvos...
2013. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kösszönöm sikerült:)

pont nagyon mérges lettem és megböktem az újjam :)

nagyon pici jött de jött :)

varrótűvel csináltam.

2013. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó bocsánat,nem ide akartam küldeni :D

na ez elég ciki...

2013. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os. Lehet illetlen leszek de megkérdezhetem hogy akkor hogyan menstruálsz?
2016. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!