Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy a fiamnál (születése után 11 évvel) megállapították a hasában lévő méhet?

Figyelt kérdés
Nehéz lesz közölnöm vele, hogy műteni kell a fiúnkat, aki nem teljes értékű fiú. Egyáltalán azt nem értem, hogy eddig hogyan maradhatott titokban?!
2013. jún. 12. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Hogy derült ki?
2013. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Az elég nagy baj ha a férjeddel ennyire nehéz öszintének lenni. Attól ö még a Ti fiatok? nem fogja kevésbé szeretni. Vagy nem is értem miért félsz egyáltalán ezt elmondani neki?
2013. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Kerria ***** válasza:
100%

Ha a többi szerve rendben van, akkor nem mondanám, hogy nem teljes értékű. Gondolom most volt UH és ezért csak most...persze ez csak tippelés.


Na, hogy a tényleges kérdésre is válaszoljak, szerintem őszintén tisztán, úgy hogy a fiatok ne legyen jelen/ meg más se...csak Ti ketten.

2013. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
úgy, mint egy más testrészt érintő betegséget, és persze ne a gyerek előtt, és azt is beszéljétek meg ketten, hogy neki hogy mondjátok el.
2013. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
MRI vizsgálat során derült ki. Azt mondta a fiam, hogy sokat fáj a hasa, és a gyógyszeres kezelés sem hatott nála, mivel beindult a hormon termelődése és attól érzett görcsös panaszokat.
2013. jún. 12. 17:39
 6/22 A kérdező kommentje:
17:38 Köszi a választ! A gyermekünk még nem tud róla, nem tudom jót tennénk-e vele, ha megmondanánk. A fiúk ilyenkor nagyon büszkék, hogy mások mint a lányok. Az ilyen teljesen tönkre tenné az énképét.
2013. jún. 12. 17:41
 7/22 A kérdező kommentje:
A férjemnek hétvégén megmondom, de a fiamnak hogyan mondjam el?
2013. jún. 12. 17:50
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Erről nem találtál valami cikket a neten? Én keresgéltem, de bénán tudom csak megfogalmazni, így nem sok mindent találtam. Vagy te tudsz erről valamit elmondani?
2013. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
pedig ha műtét lesz valamit kell neki mondani miért kell megműteni. A Te hozzáállásodon is mulik szerintem hogy öt majd ez hogy fogja érinteni. Nem hiszem hogy emiatt kevésbé kéne magát fiúnak éreznie hogyha egyébként a többi dolognál nincs gond nála.
2013. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idősnek csak annyit mondanék, hogy a műtét során helyre rakják a pocakban, amit a gyógyszerek nem tudtak, és akkor jó reménység szerint nem fog már fájni. Mást nem.


Egyébként meg ilyet már ne írj, hogy nem teljes értékű fiú, és sosem tudnám a fiaimat így jellemezni, akkor sem, ha ugyanez derülne ki róluk.

2013. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!