Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ultrahanggal...

Terhesség alatt ultrahanggal megállapították, hogy van egy kis vesetágulatom; már 7 hónapja, hogy szültem, de még mindig fáj a vesém. Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőkörben elmenni egy szakemberhez
2013. jún. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.héten vették észre a tágulatot, most 28 hetes vagyok, 7 hete vesekatétert helyeztek fel, de így is van tágulatom...most megijesztettél, attól félek, hogy megmarad. Írj légyszi, hogy a dokit mit mondott!!
2013. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Majd megírom. Sajnos mióta megszületett a 2 kisfiam, esélyem nem volt eljutni az orvoshoz, de megírom majd, ha eljutok, hogy mit mondott. Azóta azért nem úgy fáj, mint a terhesség alatt, árnyéka annak, de azért mégis rossz, hogy még mindig néha-néha fáj, de csak nem akar elmúlni. Néhány naponként esténként vagy bizonyos testhelyzetekben jön elő.


Neked minden jót, jobbulást és sok szerencsét!


MAjd írok, ha voltam orvosnál.

2013. jún. 18. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
KÖszi, várom válaszod!
2013. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!