Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez a dolog valóban is megtörté...

Ez a dolog valóban is megtörténhet?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki 4-5 éve tetszik nekem. 3 álmom volt, nem egymás után hanem időkülömbséggel. Az 1. csak sétáltunk ketten, a 2.-on megöleltük egymást, hozzábujtam , a 3.-on pedik megtörtánt az első csók. Ez megvalósulhat? 8. vagyok, most végeztem. Nem hiszem,,hogy tetszenék a fiúnak, nincsenek erre utaló jelek. Külömböző gimibe megyünk tovább. Lesz valami ebből vagy csak úgy álmodtam sorozatba...? Nagon kíváncsi vagyok, nagyon szeretnlm ,hogy összejöjjünk, eddig még nem volt barátom. Vélemény? Kösz előre is a válaszokat! :)

2013. jún. 15. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem jött össze...
2013. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem se fog, csak kÍváncsi vagyok a véleményekre...
2013. jún. 15. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen színészekkel hempergek az álmaimban, de a valóságban sajnos még nem történt ilyesmi, pedig elképzelheted,hogy nem lenne ellenvetésem.


Amúgy kezdeményezz te, barátkozz össze vele és hátha lesz belőle valami. Akár össze is jöhettek a végén, vagy csak lesz egy jóbarátod, teljesen mindegy, ha ügyesen csinálod csak jól jöhetsz ki a helyzetből :)

2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Volt rá 8 éved, ezt elrontottad lányom.
2013. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!