Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos mult a kisfiam,...

4hónapos mult a kisfiam, normális dolog, hogy kb.1hete éjjel 4-5ször ébred enni utánna vissza is alszik. Ezelött végig aludta az éjszakát esetleg 1szer ébredt. Mit tehetnék? Valóban éhes lehet, vagy csak cicizés miatt kel fel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Általános tapasztalat, hogy 4 hónaposan "elromlanak" néha még az álombabák is. Valami miatt elkezdenek sokszor ébredni újra, nappal emiatt nyűgösebbek. Nem tudom, mi az oka, én mindig megszoptattam a fiamat, merthogy ő is ugyanezt csinálta. Azután rájöttem, hogy biztos nem éhes, ha 2 korty után visszaalszik, és utána kb óránként ébredt. Szerintem nem éhes, csak hiányzol neki. Én 7 hónaposan kénytelen voltam leszoktatni az ébredésekről, mert már estem-keltem a fáradtságtól. Lehet hogy a te babád magától is leszokik majd, az én kicsikémet kicsit rá kellett vezetni arra, hogy éjszaka jobb aludni, mint bulizni:)
2008. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!