Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, gyerekek! Nyári...

Szülők, gyerekek! Nyári munkának korrepetálás?

Figyelt kérdés
Nincsen nyárra semmi munkám, és ezért gondoltam, hogy korrepetálnék. 11. osztályos vagyok és egész életemben kitűnő voltam. Szülők, ti mennyire mernétek egy diákhoz vinni a gyereketeket és nem magántanárhoz? és egyáltalán, hogyan lehetne elkezdeni?

2013. jún. 17. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez remek, csak nem sokan tanulnak nyáron. A korrepetálásnak (én egyetemi szinten csinálom) csak évközben van piaca, sajnos. Azért drukkolok hogy menjen!
2013. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Diakhoz nem vinnem, max egyetemistahoz....
2013. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy te ebben?


Ha pl:. olyanokat korrepetálsz akik buktak nem biztos, hogy bírod idegekkel. Mert sok olyan van aki tojik magasról, hogy megbukik és csak azért jár el magánórára, hogy a szülei ne nyaggassa addig is vele. Vagy el se jár...

És ez főleg 8.-tól fölfele... /bár alatta is vannak/



Engem általában apa korrepetált matekból /heti 8 matekom volt/ és nem lehet azt mondani, hogy rosszul magyaráz mert volt, hogy a bukás széléről rugdalta át a gyereket. /csak egyesei voltak utána 3asai/ És sokszor látom, hogy neki sincs sokszor türelme. /pedig eléggé türelmes fajta/



Ha szülő lennék nem valószínű, hogy diákhoz vinném a gyereket korrepetálni. Mert semmi előképzettsége/tapasztalata sincs a gyerekhez. /és ebbe az nem tartozik, hogy vannak kisebbek a rokonságban téma/

2013. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem vinném, főleg nem nyáron. Ha megbukott, akkor pont nem egy diák fogja átsegíteni a pótvizsgán, ha már a tanár nem tudott vele mit kezdeni.
2013. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem túl jó ötlet. Bár én nem vagyok szülő, sőt, nálad fiatalabb vagyok egy évvel, de szülőként én is felnőtthöz vinném a gyerekem korrepetálásra.


Lehet, hogy minden évben kitűnő voltál, de ez nem biztosíték arra, hogy maradéktalanul emlékszel az előző évek tananyagaira. Én is kitűnő voltam eddig mindig, de pl egy 6. osztályos gyereknek sem tudnám elmagyarázni az azévi matekos anyagot. :)

2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!