Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Oké, hogy korábban érnek a...

Oké, hogy korábban érnek a mai gyerekek, de normális az, hogy egy 12 éves fiú állandóan a szexről beszéljen?

Figyelt kérdés
Persze fel van világosítva. Mindenre válaszolok az apjával együtt, amire kíváncsi, mert nem szeretném ha a suliban szedné össze a sok hülyeséget. Mer is kérdezni, de néha olyanokat hogy felakad a szemem! Nem vagyok maradi, de hogy mindennapos téma legyen a szex, azért ezt túlzásnak tartom. Vagy ez természetes dolog?
2013. jún. 10. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy ideig ez teljesen normális. Kezd kamaszodni, kezd érdeklődni ezek felől a dolgok felől, kíváncsi mindenre. És ez szerintem nagyon jó, hogy nyíltan mer veletek beszélni ezekről a dolgokról. Szerintem idővel már nem lesz annyira érdekes neki, hogy otthon állandó beszédtéma legyen, de nem gondolom, hogy ez gond lenne.
2013. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Köszönhető sajnos a mai médiának. Szerintem nem normális, de ezzel nem titeket akarlak minősíteni! Gondolom főleg az iskolában hallja a többi gyerektől...
2013. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
persze hogy normális. most kamaszodik, ez a legnagyobb újdonság az életében. csak tudja, hogy mikor és kitől kell kérdezni. egy idő után abba fogja hagyni.
2013. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Örülj, hogy tud és mer kérdezni! Jobb, ha mindennel tisztában van, mint ha a saját képzeletével egészíti ki a részleteket és gondjai lesznek a jövőben. Szerintem teljesen természetes ez ennyi idősen. Ami változott, hogy mer kérdezni, nem úgy, mint a gyerekek évtizedekkel ezelőtt. Jó a kapcsolatotok, és ez ezen is meglátszik. Én nő vagyok, maholnap 30 éves, de 12 évesen már önkielégítettem. 18 évesen volt az első olyan kapcsolatom, amiben már szex is volt. Az érdeklődés és a cselekvés két különböző dolog, attól, hogy beszél róla, nem kell rögtön megijedni. Nem attól kell félni, ha kérdez, szerintem, hanem attól, ha nem. Amikor valaki úgy neveli fel a gyerekeit, hogy jobb esetben egyszer beszéltek erről max. egy félórácskát, akkor kell félni. Ott lesznek a bajok, mert sem információ nincs, sem nyílt őszinteség. Teljesen jól gondolkozol szerintem. Ne a suliban szedje össze a tudást! :)
2013. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2013. jún. 10. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

beszélni vmiről is csinálni nem ugyanaz

most kezd kamaszodni persze hogy érdekli a szex

de nyugi, nem fog szexelni

mindenre válaszolj ami érdekli

te legalább olyan szülő vagy akitől lehet kérdezni, és ez nagy dolog!

2013. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
És mik azok amitől "felakad a szemed" ? :D
2013. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Örülj hogy ilyen közvetlen veled, majd kinövi. :D Amúgy engem is érdekelne mi az amitől "felakad a szemem". :D
2013. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!