Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak 13 éves fiammal...

Mit csináljak 13 éves fiammal aki állandóan verekedik?

Figyelt kérdés
Iskolai verekedésről van szó. Már kapott érte egy osztályfőnökit, de nem hatott rá. Azt mondja hogy nem akarja, hogy puhány nyuszinak tartsák.
2009. okt. 12. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ok nélkül nem verekszik egy gyerek

ti meg szoktátok verni otthon? vagy rettegésben tartjátok? apuka rrészegen megver mindkettptöket? ha nem, akkor pszichológus

2009. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek nem akar puhány nyuszinak látszani, azért van, mert ezt látja otthon, hogy az megvetendő. Nektek fontos, hogy ne lássák őt annak? Te valahol egyetértesz vele? Ha igen, akkor itt lehet a gyökere. Ha elítéled az erőszak minden formáját, akkor pedig lehet, hogy épp az ellen lázad, amit annyira tiltanak otthon.
2009. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hajdu bihari én szivesen vállalom a nevelését én kora beli vagyok esetleg meg tanithatom pár normál dologra ugy ahogy ő szokta másoknak ezt igy kell hidd el mert ő bizonyára suli kemény kölyke mivel minden elsős és másodikos gyereket meg ver mikor ő nyolcadikos.tehát az kell neki hogy egy kortársa verje el de jól
2009. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban az osztálytársaival verekedik!
2009. okt. 16. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem irasd be küzdősportra ahol bizonyíthat, és levezeti a feszültséget.

13/F

2009. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az egy átlagos dolog olyat mi is szoktunk ha az osztálytársa is viszonozza az szinte természetes.ilyen korban mikor kezdjük érezni az erőnket (adott esetben ugyebár)ezt örömmel fitogtatjuk ''kakaskodunk,, próbáljuk többiek tudtára adni hogy mire vagyunk képesek
2009. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
verd meg!
2009. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia találj neki valami jó kis verekedős sportot ahol levezetheti az agresszivitását és megtanul uralkodni magán.
2009. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy csak a cigányok használják erőfitogtatásra a verekedést. Utána gúnyosan kérdezd meg, hogy azonosulni akar-e velük mások szemében. Sok esetben beválik.
2010. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!