Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok elso benyomásn...

Mit gondolnátok elso benyomásnak egy ilyen lányrol?

Figyelt kérdés

A barátnomrol lenne szo

15 éves most ballagott el általánosbol.

kulso:Szoke haja van,teltkarcsú alakja,zold szeme.

12 évesen már koldok pcje volt,14 évesen tetkoja

a fulében millio 1 fulbevalo van /industrial,porc,stb/

állítolag már nem szuz,a viselkedése és a oltozkodése elég k*rvas,perverz,imá perverzkedni, de aki ismeri az rájon hogy nem k*rva csak nagyon perverz,kedves,jofej,bolond

DE mit gondolnátok rola?


2013. jún. 20. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az lenne az első gondolatom, hogy ha az én lányom lenne, és folyton szúratná magát, állandóan hurkás lábbal járna iskolába...:) De most komolyan, az ilyeneknek hol az anyja ilyenkor? 15 évesen hová perverzkedik még?
2013. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szájbavágnám. Elég szánalmas lehet. 14 évesen tetkó? Mégis mi? Freedom vagy I never give up?
2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A perverz szó jelentésével tisztában vagy? Ha igen, akkor szerinted?
2013. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a ló, amelyik nem akarja, hogy zebrának nézzék, az ne fessen magára fehér csíkokat. De ha megteszi, akkor ne sértődjön meg, ha zebrának hívják.

Ha valaki teszi-veszi magát és k.rvásan viselkedik, öltözködik, az ne csodálkozzon, ha annak is nevezik. Úgyhogy ezt gondolom róla.

2013. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
Négyes: ez kemény volt, de igaz :D
2013. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha barna lenne a haja és szép az arca akkor szúrnám :D
2013. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viselkedésre hasonlít az egyik barátnőmhöz, szóval nem ítélném el. Bár a tetkó az tényleg túlzás, de ha a szülei megengedték neki... hát, ők tudják.

Végülis ha neki így jó, nem akarok beleszólni.

15/l (amúgy nekem 14 évesen lett pc-m, ki is lehet venni, szóval az szerintem nem olyan nagy dolog.)

2013. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!