Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pénzt kell fizetni, ha valaki...

Pénzt kell fizetni, ha valaki nálad alszik? Ez kicsit durva, nem? :D

Figyelt kérdés

[link]


Aki nem akarja elolvasni a cikket, röviden a lényeg annyi, hogyha olyan helyen élsz, ahol az önkormányzati szedi ezt a típusú adót, és valaki olyat szállásolsz el, aki nem a rokonod és nem helybéli, azért adót kell fizetni. Magyarán simán ha teszem azt egy barátnőm átjön (aki ugyebár nem rokonom, és tegyük fel, másik városba él) már akkor is pluszban adózni kéne. Ez kicsit már röhejes, nem? :DD


2013. jún. 28. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Hupsz:


*...és tegyük fel, másik városbaN él..."

2013. jún. 28. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg röhejes, de a cikket nem olvastam. Ezek szerint én elég gyakran vagyok adócsaló, ma is okosabb lettem. De majd akkor megmondom a barátoknak, hogy nehogy elaludjanak mert akkor fizetnem kell értük, ha nem alszanak akkor csak sima vendégek és nem kell fizetnem rájuk. :D
2013. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez k* rva vicces :D:D komolyan már sírok xD. Id*óták..
2013. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
EZ MÁR NAGYON RÉGÓTA LÉTEZIK MÁR A 80AS ÉVEKBEN IS VOLT,NEM ÚJ DOLOG EGYÁTALÁN.
2013. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És ezt, hogy ellenőrzik? :D
2013. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!