Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit tennétek, ha...

Szülők, mit tennétek, ha kamasz fiatok el akarná veretni magát?

Figyelt kérdés
15 éves, és több célzást tett már rá, valamint a böngészési előzményeiben is láttam erre utalást. Talán el kéne, de annyira, hogy a kedve elmenjen tőle? Azt szeretné, ha elfenekelnénk. Szerintetek is beteges?
2013. jún. 30. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg erre izgul szexuálisan.Az még oké,ha egy idősebb csaj csinálja,na de a szülei!?Ez beteges!
2013. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De veled akarja?? hat ez betegesen durva.. de hagyd..
2013. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam, egy pedagógustól, hogy talán csak a kíváncsiság, mert a legnagyobb amit kapott is egy tasli. És kamaszkori fantáziáját érdekelné, hogy milyen is az. Szerinte örüljünk, hogy nekünk mondja, és nem interneten keres ,,partnereket", amiből baja is lehet. Valamint nagyon jó a kapcsolatunk, talán ezért is mer ilyeneket mondani. Ő szerinte ha mi úgy gondoljuk, akkor amikor célzást tesz rá, akkor el kéne, de annyira, hogy többet kedve ne legyen hozzá. Ha aztán még egyszer ilyet kér, akkor elbeszélgetni, hogy most ez szexuális valami, vagy mi az oka. De szerinte elsőnek ezt nem fogjuk megtudni. Persze tudom, ez liberális eszme, de én se foghatom úgy fel, hogy beteg a gyerekem, esetleg valami fejlődési rendellenessége is van...
2013. jún. 30. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé morbid.
2013. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez kb majdnem olyan,mintha a szüleivel szexelne.Felfordul a gyomrom. :/

Ha én valamire izgulok,akkor azt nem a szüleimmel akarnám csinálni,mert ennek szexuális töltete van jelen esetben.Fúj.

2013. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!