Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti kik elött nem vagytok...

Ti kik elött nem vagytok szégyenlősek? Max mibe vagytok otthon?

Figyelt kérdés

#tini #öltözködés #kamasz #szégynelőség
2013. júl. 5. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám előtt nem vagyok, de előtte is maximum bugyiig és melltartóig mutatkozom. Apukám előtt inkább, előtte maximum hosszabb póló és alatta bugyi.
2013. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
anyu és a nővérem előtt egyáltalán nem, apu előtt sem annyira, de bugyi-melltartóig előtte is levetkezek.
2013. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
semennyire nem vagyok szégyellős. meg nálunk a családban nem tabu ez. pl fürdésnél anyu simán bejön amikor zuhanyzok, vagy a nővérem is, pedig fiú vagyok. és én is nyugodtan bemehetek ha pisilnem kell. ha nagyon meleg van, akkor meztelenül szoktam lenni, mert panelban lakunk.
2013. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Barátom meg anyukám előtt nem vagyok csak, bár igazából anyánál is zavar, hogy bemászkál a fürdőbe amíg zuhanyzok xD A fürdőszobán kívül mindig van rajtam póló meg gatya is, nem flangálok meztelenül vagy csak fehérneműben.

Amúgy lányok előtt megvagyok melltartóban meg bugyiban, pl tesiöltözőben, de nem szeretem. :D

2013. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki előtt szégyenlős vagyok. Itthon maximum nagyon rövid(értsd:épphogy takarja a fenekem) nadrág és hasvillantós ujjatlan póló. Anyukámmal nem egyszerre öltözünk,iskolában tesi előtt meg gyorsan átöltözöm,mikor még kevesebben vannak.
2013. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

melltartó + bugyi a család előtt... barátom előtt sem voltam még kevesebb ruhában.. mondjuk akire gondolok azelőtt már nem is leszek (szakitottunk) de amúgy nem vagyok szégyenlős..

15l

2013. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Tica0121 ***** válasza:
67%
Csak a férjem előtt nem vagyok szégyelős. Előtte akár meztelenül is elflangálok. A család előtt (anyumék és tesómék) max bugyi-póló ameddig leöltözök. Strandra sem járok éppen a szégenlősségem miatt.
2013. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim előtt max fehérnemű de nem szeretem általában takarót tekerek magamra és úgy közlekedek a házban. A barátom előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős hiszen szinte naponta lát meztelenül :) Barátnőim előtt melltartót simán átveszek viszont a bugyi már kicsit zavar ha jobb barátnők akkor nem, de nem öltözünk egymás előtt. Tesizni meg abban szoktam amit aznap felveszek max egy nadrágot cserélek.
2013. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Boxerben nyugodtan... Csak a péló tabu, de azt hiszem ezért ők is hálásak...:)


De amúgy is sortba szoktam only lenni... mondjuk a felsőtestem se túl sexy.

2013. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Itthon boxer, baráti társaságban tesi gatya féleség. (átöltözni persze átöltözök.) Idegenekkel póló+rövid gatya a max. Nem éppen vékony a testem, erre rátesz a betegségből fakadó rossz tartásom.

16/F

2013. júl. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!