Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Ti mennyire...

14-16 éves lányok! Ti mennyire vagytok otthon szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Szoktatok, pl alsónemüben lenni szülők előtt vagy láthatnak a szüleitek meztelenül(pl fürdés után), vagy ha zuhanyoztok fürödtök bezárjátok az ajtót?
2010. jún. 4. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

szia!

én apum előtt nem nagyon vagyok meztelenül meg fehérneműben.anyummal nincs ilyesmi.tőlem bejöhet reggel készülődni a fürdőbe amíg zuhanyzok,nem zavartatom magam.:)

és Te?

14/L

2010. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

1.vagyok

zuhanyzás után köpenyben mászlálok és zuhanyzás közben az ajtót becsukom,de nem zárom be :)

2010. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én a közvetlen család(anyu,aapu,öcskös) előtt egyátalán nem vagyok szégyenlős. Persze nem mutogatom magam meztelenül, de egy átöltözés erejéig simán, vagy ha a tesóm fürdik/zuhanyzik attól még simán bemegyek wc-zni. Ugyanez rá is igaz xD múgyse vagyok nagyon szégyenlős, persze azért az illem keretein belül maradok. Csak azért kérdeztem, mert voltam táborban, és teljesen ledöbbentem, hogy többiek mennyire odavannak, még ha csak egy pólót kell átcserélni(pedig csak lányok voltunk a szobában) 14L
2010. jún. 4. 18:43
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát nekem nincs tesóm, szóval hárman élünk együtt: apa, anya, én.

Meztelenül úgy direkt nem szoktunk a másik előtt járkálni, de nincs akkor semmi, ha véletlenül mondjuk egy szál törölközőben "találkozunk" a lakásban. Meg abból sincs semmi, ha pl valamelyikünk fürdik de a másiknak meg be kell menni a fürdőbe valamiért. Nem azt nézzük.

Fürdésnél én csak behajtom az ajtót, nem zárom be.

Ja és simán mászkálok melltartóban meg tangában otthon, akár apa előtt is, ebben semmi kivetnivalót nem érzek. Ő is szokott csal alsógatyában járkálni.

16L

2010. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom,én nagyon szégyellős vagyok és otthon sem szoktam még bugyi melltartóban sem lenni mert nem érzem jól úgy magam.De néha ha éjjel kimegyek pisilni vagy inni akkor kimegyek bugyi pólóba mert akkor senki sincs kint:P
2010. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
15/L
2010. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
úgy viselkedek, ahogy az első válaszoló. 15/L
2010. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Fürdéskor becsukom az ajtót, de nem zárom be. Tudják, hogy bent vagyok, és nem nyitnak be. Meztelenül nem mutatkozom előttük, de bugyi-melltartóban simán, akár apukám előtt is.

16/L

2010. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Fürdéskor egyértelműen csukott ajtó. Még fürdőruhában is rosszul érzem magam emberek elött, fehérneműben is. :S Strandra sem járok. Szüleim elött nem szoktam se törülközőben se fehérneműben mászkálni, de még a barátom elött sem szeretem...Nagyon szégyenlem a testem. :(

17L (160/60)

2010. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
81%
bár én 14-16 éves fiú vagyok, énis megválaszolom. Semennyire. Apukám-férfiak ne legyenek szégyenlősek , anyukám, ugyis látott meztelenül, meg a nővérem is, meg énis őt.
2010. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!