Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Lenne egy buli 2 hét múlva az innen kb 20 percre lévő városban. Ilyen félig fedett, félig szabadtéri.. A lány egy barátnőjével menne, aki szintén annyi idős, mint ő, és még egy barátnőjével, aki 19 éves. Az egyik verzió az, hogy jön a lány unokatestvére is(19 éves ő is) , és akkor kocsival mennének. Vagy a másik verzió, hogyha az unokatestvér nem tudna jönni, akkor a szintén 15 éves barátnő bátyjával(25 éves) mennének vonattal. Az állomás 10 percre van kb a buli helyszínétől. Szóval 2 nagykorú mindenképp lenne velük.

A lány most ballagott ,jól tanul, sosem volt még ilyen buliba, részeg sem volt, és nem is cigizett még.

( Igen, én vagyok a lány,és nagyon szeretnék erre elmenni, és kíváncsi vagyok a véleményekre. Köszönöm előre is!:) )


2013. júl. 7. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Egy 15 éves lánynak semmi keresnivalója egy szórakozóhelyen este. Ha véletlenül razziáznak ott a rendőrök téged fognak, és hazavisznek, vagy hívják érted a szüleidet. Nem véletlenül. Én nem engednélek el.
2013. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok az anyukád,sőt még anyuka sem vagyok,de ha te lennél a gyerekem,akkor tuti elengednélek.Nagykorúak lesznek veled,akiknek már van egy minimum felelősségérzetük,ha meg nem,akkor is vigyáznak rád,mert az ismerősük-rokonuk vagy..:)Ja meg nem utolsó szempont az se,hogy alapból megbízhatónak tűnsz.



17/L-szerintem nem írok hülyeséget.:O

2013. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de nem engednélek el semmiképpen, bármennyire megbízható vagy. Te is hallhattad, hogy mennyi tragédia történik éjszaka kószáló lányokkal, mindegy, hogy most van veled valaki... Én is voltam 15 éves. Tudom milyen ez a kor, hidd el! Ha tiniként szültelek volna, akkor akár az anyád is lehetnék. 32 éves fejemmel azt mondom neked, hogy kizárt, hogy elengednélek, és nem feltétlen azért, mert nem bízom meg benned. Ráérsz még az ilyen bulikkal... És hidd el, lesz rá lehetőséged még bőven! Nagyon remélem, hogy a szülied sem engednek sehová.
2013. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi erővel az ember sose menjen sehova. Egy 20 éves lányt is megerőszakolhatnak, nem csak egy 15 évest. És oké, hogy egyedül ne menjen, de lesz ott felnőtt is, aki figyelhet rá.

Engem spec. elengedtek volna így 15 éves koromban, és szerintem én is elengedném a lányom.

De teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk, nem mi vagyunk a szüleid.

2013. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Én is most ballagtam és ballagási bulira mentem a 25kmre lévő szórakozóhelyre. A szüleim elengedtek,3ig maradtam,a 28éves nővérem a parkolóban aludt a kocsiban :D Semmi baj nem volt,jól éreztem magam. Annyi,hogy ha megkínálnak bármivel,ne fogadd el. De az írásodból úgy látom,van annyi eszed,hogy vigyázz magadra :) Az előző pedig elnézést de elég nagy hülyeséget beszél...egy ilyen helyen az átlagéletkor 14. Szóval nem lesz probléma,nélunk is voltak rendőrök,ránk se néztek,pedig voltunk elegen. Szóval szeritem el fognak engedni a szüleid,főleg ha jó tanuló vagy :) Jó szórakozást és vigyázz magadra!!! :)
2013. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Kérdés az, hogy egy 19 éves vagy egy 25 éves, aki vele van, mennyire felnőtt...

Utolsó! Majd megnézném, hogyha valóban lesz gyereked, elengeded-e a 15 éves lányodat ilyen helyre?

2013. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*az előző alatt az elsőt értem
2013. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem miért kellett lepontozni azért, mert leírtam a véleményemet.

Egy gyereket nem lehet mindentől megóvni. Ennyi erővel az utcára se engedd ki soha, mert mi van, ha elrabolják, megerőszakolják...

Oké, hogy egyedül nem engedi el az ember, meg még másik 15 évessel se. De hogy 19 meg 25 évessel se...

Zárd kalitkába a gyereked, hátha akkor nem lesz semmi baja...

2013. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
80%
a f@.sz nappal is feláll :)
2013. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudjatok(amúgy én vagyok a második válaszoló),de ugyanúgy megerőszakolhatnak,megölhetnek,elrabolhatnak egy 25-30-40 éves nőt,férfit.. tök mindegy,hogy milyen nemű vagy,hány éves vagy,ki vagy..stb.Hiába vagy bazi erős,akkor is van nálad egy erősebb,aki lehet,hogy letámad..stb.

Szóval ezzel a logikával végigmenve el lehet engedni a lányt.

2013. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!