Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Lenne egy buli 2 hét múlva az innen kb 20 percre lévő városban. Ilyen félig fedett, félig szabadtéri.. A lány egy barátnőjével menne, aki szintén annyi idős, mint ő, és még egy barátnőjével, aki 19 éves. Az egyik verzió az, hogy jön a lány unokatestvére is(19 éves ő is) , és akkor kocsival mennének. Vagy a másik verzió, hogyha az unokatestvér nem tudna jönni, akkor a szintén 15 éves barátnő bátyjával(25 éves) mennének vonattal. Az állomás 10 percre van kb a buli helyszínétől. Szóval 2 nagykorú mindenképp lenne velük.

A lány most ballagott ,jól tanul, sosem volt még ilyen buliba, részeg sem volt, és nem is cigizett még.

( Igen, én vagyok a lány,és nagyon szeretnék erre elmenni, és kíváncsi vagyok a véleményekre. Köszönöm előre is!:) )


2013. júl. 7. 13:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Korainak érzem, és túl sok a kavarás, hogy ki felügyel, hova mentek, nem. Majd pár év múlva. 15 évesen ez túl laza és kötetlen.
2013. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy a válaszolók többsége nemhogy nem szülő, de ő maga is kamasz. Persze, elengednétek! Majd megtudjátok, ha lesz gyereketek, teljesen megváltozik a véleményetek! ;)
2013. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy 15 évesnek buliban van a helye,persze volt kérdés ahol a sok tini nekem esett,főleg mikor leírtam alkoholt se igyon egy 15 éves.

Attól függ milyen buli,mennyire ismerem a két idősebbet,és te mennyire vagy megbízható.

2013. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tini, bár gyerekem tényleg nincs.

De attól még a véleményemet leírhatom, mert ahogy elnézem a kérdést, nem volt kikötve, hogy csak olyan szóljon hozzá, akinek van gyereke.

És továbbra is az a véleményem, hogy egy gyereket nem lehet mindentől megvédeni, csak akkor, ha nem engedjük ki a lakásból. Sőt, még akkor is betörhetnek és elrabolhatják.

Nyilván félteném, de attól még elengedném.

2013. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi barátnőimmel 2hetente járunk utcabálba kb.1ig vagyunk ott és szülő jön értünk.

Annyi az elvárás hogy telefon bekapcsolva, felhangosítva, személye nálunk, mindenhova együtt megyünk, nincs alkohol esetleg káb. szer, a megbeszélt helyen maradunk.

15l (4en járunk és mindannyian ilyen idősek vagyunk.)

2013. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!