Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek egyedül külföldre...

Elengednétek egyedül külföldre a 17 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Egyedül menne a barátnőjéhez Moldovába.

A lány rendes,már volt Magyarországon,és ismerem én is személyesen.Egy orosz nyelvű beszélgetős oldalon barátkoztak össze.(tehát tudnak egymással beszélgetni oroszul,mert a lányom azt tanult ,és nyelvvizsgája is van.)

De azt mondják rossz a közbiztonság ott,stb..

Merjem elengedni?:(


2013. júl. 5. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyedül biztosan nem engedném el külföldre. Moldovába még kísérettel sem, csak ha én is mennék vele.
2013. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Engem elengedtek Angliába 1 hónapra 17 évesen egy vadidegen családhoz nyelvet tanulni, pedig előtte sehova se engedtek, még a barátnőimhez se nagyon. Ha a lányod felelősségteljesen viselkedik, önálló, és megérti, hogy mikre kell odafigyelni, akkor szerintem nem lesz gond.
2013. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
2es fel eves fiam van..igy nem vagyok jartas kamasz temakorben..de ugy gondolom nem engednem el. Kulfoldre csak a csaladhoz engednem..es engedni is fogom mert szet vagyunk szorodva Europaban rendesen de egy internetes egyszer latott barathoz tuti nem..persze lehet egy ev mulva kozli h mar 18 vok anya osszegyujtottem a penzt es megyek..
2013. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
De hát személyesen ismerti a lányt, és nyilván a lány családjánál lennének.
2013. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Ja értem, szóval saját családtaghoz, bocs.
2013. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
:-)
2013. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem,egyedül nem
2013. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, 17 évesen, ha ismerem is, akihez megy, minden további nélkül... gondolj bele, még egy év, és már oda megy, ahova akar, és senkitől nem kell hozzá semmiféle engedély...
2013. júl. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

18 voltam, mikor érettségi után kimentem Izraelbe dolgozni.

Szüleim nagyon nem akartak elengedni, de aztán csak elengedtek.


Pár idősebb baràttal mentem, akik már ott dolgoztak.


Nem bántam meg, ott ismerkedtem meg a férjemmel, akivel 13 éve együtt vagyunk, 2 gyermekünk van, és össze gyűjtöttünk egy kis kezdő tőkét az élethez, a nyelvet megtanultuk ...


Csak haszna lehet a lányodnak abból ha elmegy!!!

2013. júl. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Engem 16 évesen most engednek egyedül haza Hollandiából Magyarországra a páromhoz pár hétre. Persze csak úgy hogy azért 1-2 napont beszélünk pár mondatot stb, tehát tudja hogy minden rendben, és mihelyst megérkeztem, irok neki hogy okés volt az érkezés, nem történt baj. Ő nagyon félt, és megértem, egyszem lánya vagyok, és a mai világban sok minden megtörténhet sajnos és 1000% hogy nem fog aludni sem addig amig megérkezek, és fogok neki hiányozni. :( De én engedném, persze csak annak fejében ahogyan engem is, tehát hogy jelentkezzek napi szinten! :) Szerintem bizz benne, úgy érzem elég okos és eszed lányod van, nem lesz baja!:)
2013. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!