Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti várjátok, hogy...

Kamaszok ti várjátok, hogy elköltözzetek otthonról? Miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó míg otthon élhetsz. Mama hotelnél nincs jobb:)
2013. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Én alig várom.
2013. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
miért várod?olyan rossz otthon?
2013. júl. 7. 19:38
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Aki várja majd pofára esik,mert rájön milyen nehéz is a felnőtt élet amikor el kell látni a háztartást,fizetni a számlákat,magára mosni,főzni,dolgozni,nem olyan könnyű,mint tiniként otthon.
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én várom, szükségem lesz az önállósodásra, a saját kis lakásomban, amiben olyan rendetlenség lesz, amilyet csak én akarok :D De ettől függetlenül szeretek itthon lakni és a szüleimet is szeretem, de lassan el kell szakadnom itthonról. Ez az élet rendje.
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kamasz 20 éves vagyok, de én mindig vártam, hogy elköltözzek. Többségben, mert az emberben kialakul egy önállóság és zavaró, ha ezt korlátok közé zárják. Szeretnék összeházasodni a párommal, de elég nehéz amíg nincs munkám és nem vagyok olyan körülmények között addig meg "erre vagyok kényszerülve". Inkább csak az zavaró, hogy már teljesen egyedül kezelem a dolgaimat éretten és még mindig megakarják mondani mit hogyan csináljak... Másrészt érzem, hogy szándékosan próbálnak itthon tartani nehogy a "kicsike lányuk" kirepüljön ez pedig már irritáló. 20 évesen úgy érzem nem engednek eléggé önállósodni, ahhoz elég nagy vagyok, hogy másokról gondoskodjak, háztartást vezessek, de a saját dolgaimról nem én döntök...


17-18 évesen is ugyan ez zavart, hogy rákényszerülök más segítségére és nem tudok magamtól mindent megoldani, hiszen még középiskolába jártam. Elakartam menni dolgozni, hogy egy kicsit önállóbb legyek és megvehessem azokat a dolgokat magamnak, amit nem akartak fizetni, de nem engedték így végképp rászorultam a szüleimre. 20 évesen amikor az ember családot akar elég kínos még anyucinak, apucinak könyörögni néha...:D


Kérdező te miért kérdezed? Esetleg rosszul érzed magad otthon vagy a gyerekeiden tapasztalod, hogy elakarnak költözni?

2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kiki01 ***** válasza:
100%
Kedves 4-es! Lehet hogy annak nehéz lesz aki várja, de legalább elkezdi az önálló életét, amivel azt csinál amit akar, még ha ki is lóg a segge a gatyájából, de legalább elmondhatja hogy amije van azt maga teremtette meg. Ez pedig sokkal jobb érzés mintha anyukája szoknyáján lógna és nem tudna meglenni a főztje nélkül.
2013. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam! Minden álmom az volt h lelépjek otthonról! Szörnyű gyerekkorom volt. :( Ami tiniként megkerestem pénzt mindig elvették persze semmit nem vettek nekem. Gondolok itt ruha, cipő stb. Állandóan terrorizáltak, nem mindig volt mit enni. Szóval nekem megváltás volt h elköltözhettem. Ugye ez egy másik eset volt. Azóta is totál normálisan élek a férjemmel 5 hós lányunkkal és nem is tartom a szüleimmel a kapcsolatot totál tönkretettek akkoriban. :(
2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok,félre ne értsd,szerintem szuper külön élni 19 évesen mikor mentem főiskolára lényegében már külön éltem,két-három hetente jártam haza hétvégére,aztán 21 évesen már abszolút külön költöztem,csak azért írtam,mert sok tini sír,hogy Ő neki nem tetszik,hogy anyuci apci szabályozza inkább elköltözik,ja és úgy,hogy majd kapja a szüleitől a pénzt és fogalma nincs az igazi életről csak arról ha mindent megcsinálnak neki,szinte semmi dolga
2013. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Várom, mert önálló életem lesz, nem fog senki rám szólni, ha nem viszem ki a konyhába a koszos edényem, ha nem érek haza időben, vagy kupit hagyok magam után a fürdőszobában.

Nem várom, mert magamról kell majd gondoskodnom, mindenre odafigyelnem, ami eddig mintha természetes lenne, megoldódik körülöttem: A tisztán mosott, vasalt ruha a szobámba kerül, és csak el kell pakolnom. Nyáron délben arra kelek, hogy kész az ebéd. Ennek is vége lesz. :)

2013. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!