Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljem meg apukámmal,...

Hogy beszéljem meg apukámmal, hogy odaköltözhessek hozzá?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak,amikor megszülettem,és én anyukámmal maradtam.De nem bírom már cérnával azt az állapotot,ami itthon van.Egész nap dolgozik,hazajön aztán letölti rajtam meg a testvéremen az idegbetegségét,másnap reggel felkel,tök normálisan,semmi baja,elmegy dolgozni,este ugyan ez.Folyamatosan veszekedünk,és amilyen indulatos vagyok,sokszor beszólok sértő,durva szavakat,akaratomon kívül is.Nem akarok vele lakni tovább.Meg sokszor hozzám vágja,hogy beszéljem meg apámmal,hogy költözzek oda,mert 15 évig ő nevelt,most szenvedjen velem ő is ennyit.Hozzáteszem nem mintha szenvedni kéne velem,mert semmi rosszat nem csinálok.Nem csavargok,nem lopok,nem csalok,nem hazudok,nem cigizek,nem drogozok,nem járok bulizni,semmi ilyesmi,és közepes tanuló vagyok.Apukámnak nem lenne velem sok gondja,mert szeptembertől kollégista leszek,tehát csak hétvégén leszek itthon.Hogy beszéljem meg vele?Alapból semleges a kapcsolatunk,mert nagyon ritkán beszélek vele,és hiányzik a társasága is.
2013. júl. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne ezzel kezdd!

Mondjuk: apa elmehetnék hozzád a jővő hétre?

Ha jól megy az ottlét, a hét végén kérhetsz még egy heti maradást, aztán annak a végén már Te is könnyebben el tudod dönteni, jó lenne-e Neked nála.

Szerintem csak akkor beszéljetek az átköltözésedről, mert ha még beszélni is ritkán szoktatok, akkor az ott lakást se nagyon próbálhattad eddig.

2013. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. júl. 8. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Elöszőr találkozgass apuddal beszéljetek sokat járj el hozzá aludj ott legyél ott napokig, igazából ismerd ki. Utána mond el hogy mi a szitu anyuddal és kérdezd meg hogy nem költözhetnél-e hozzá esetleg estére nem maradhatnál-e ott.
2013. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!