Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most nekem kellene rosszul...

Most nekem kellene rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel az osztályban a legjobban "elvagyok", vagyis elvoltam. De olyan az osztály, hogy 2-3 fős klikkekben vannak, maguk közé nem nagyon engednek senkit, lenézik a másikat. Már szóltam anyáéknak, hogy jó lenne másik suliba járni, mert nem szeretek itt lenni. Ez a lány már annyira idegesít, mert nem lehet vele normális dolgokról beszélni, állandóan azokat hajtja, hogy előző nap hány fiú várta otthon az ágyában, vagy hogy hányan fogdosták össze, meg hasonlók, közben a fele sem igaz. Meg hogy ő ilyen meg olyan nagy bulikban volt, pedig az anyja még egy normális házibuliba sem engedte el, ahol tényleg csak kb 1-2 olyan volt, hogy iszik. Már kedvem sincs vele találkozni, mert tavaly is mivel mellette ültem suliban, minden órán végig dumálta nekem, hogy ennyi meg annyi pasi akar járni vele, de ő mindet elhajtotta. Hiába nem figyeltem oda, ő akkor is mondta-mondta, figyelni sem tudtam az anyagra.

Hívott a múltkor egy városi rendezvényre, de mivel nem volt kedvem hallgatni a sok kitalációját, ezért hazudtam neki valamit, hogy miért nem tudok menni. A legjobb barátnőimmel meg elmentem (másik osztályba járnak), és pechemre nem meglátott ez a csaj. Szerencsére nem jött oda hozzám, meg én se néztem rá, csak az egyik barátnőm mondta, hogy figyelt, mert hogy észrevett. Facebookon még nem írt semmit, én se írtam neki. Ha megszakad vele a barátságom, akkor talán egyedül leszünk az osztályban, de én jóban vagyok pár lánnyal meg fiúval, így nem lennék magányos. De gimit is szeretnék váltani, mert ebben az évben kapunk majd egy új tanárt a tavalyi helyett, aki szörnyen tanít, nem fogunk vele haladni semmire sem, és az pedig fontos tárgy lenne. Az osztályfőnök sem jó, mert csak a kedvenceivel foglalkozik, a többi gyereket meg nagy ívben lesz*rja (bocsi a szóért). Nekem fontos lenne a tanulás, most is kitűnő voltam. Átiratkozni mikor lehetséges egyik gimiből a másikba? Másik városban lenne. Egyáltalán, még célszerű átiratkozni 2 évre egy másik suliba?


2013. júl. 13. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni. Én nem íratkoznék át, mert attól, hogy kaptál egy új tanárt, még lehet rendesen tanulni otthon :)
2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 évre még célszerű,bár azt tudnod kell,hogy oda úgy mész,hogy már egy összeszokott osztályba mész,ahol te leszel akkoris az új lány.Ki tudja,hogy nem lesz-e rosszabb a másik iskola,mint ez!?

Szóval a te dolgod,hogy mersz-e kockáztatni,de én nem kockáztattam,úgy döntöttem,hogy maradok ott,ahol vagyok.Jövőre,ha minden jól megy,akkor érettségizek..és megszabadulok ettől a sok furcsa embertől.


17/L

2013. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!