Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most szerintetek rosszul kéne...

Most szerintetek rosszul kéne éreznem magamat?

Figyelt kérdés
Holnap érettségizek középszinten magyarból és angolból. Mivel emelt szinten mentem töriből arra több időt szántam és meg is érte, mert nagyon-nagyon jól sikerült. Számításaim szerint már most bekerülnék a suliba, ha dupláznék, szóval ez a kettőnek már nincs akkora súlya, csak nem kéne megbuknom. Mégis, azért nem akarok szégyenben maradni. Annyira nincs kedvem már tanulni, de mégis lelkifurdalásom van az egésztől. Most rosszul kéne éreznem magamat a lustaságom miatt? Nem akar valaki könnyíteni a lelkemen?

2013. jún. 17. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod h könnyíteni? :) beszélgetni?
2013. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak mondja valaki, hogy nem gond! XD Bár már lassan tök mindegy :D
2013. jún. 17. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gond.:D
2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2013. jún. 17. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is duplázásra hajtok, a magyar emeltem nagyon jó lett, már csak az angol számít, de nem félek tőle. De azért nem szeretnék én sem szégyenben maradni a töri miatt :/
2013. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha, jól sikerült az érettségim! :D
2013. jún. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!