Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul "kéne" éreznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul "kéne" éreznem magam attól, hogy van barátom de mellette más férfiakat is megnézek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és ő az első komolyabb barátom, 5 hónapja vagyunk együtt, előtte 16 éves koromban volt egy komolyabb kapcsolatom de az is csak 4 hónapig tartott és úgymond utána évekig szabad voltam, nyugodtan flörtölhettem és ismerkedhettem fiúkkal. Aztán jött Ő akit nagyon szeretek, és természetesen meg sem fordulna a fejemben, hogy megcsaljam, csak egyszerűen annyira hiányzik az az időszak mikor nyugodtan megnézhettem a fiúkat, és mikor a barátnőimmel megyünk ide oda és jön egy helyes srác és megvitatjuk a barátnőmmel, hogy milyen jól néz ki, utána mindig bűntudatom lesz, hogy nekem ezt nem illene. Egyébként beszéltem már erről régebben a barátommal is, hogy nekem mennyire hiányzik ez az időszak, megértette de ennyi. Bűntudatomnak kéne, hogy legyen?
2013. ápr. 14. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézni szabad, olyan pedig nincs, hogy mit illik, meg mit nem. Azt csak az öregek mondják, hogy "ezt nem illik" :P
2013. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-a megnéz másokat, ez egy természetes dolog, mindent a szemnek semmit a kéznek :)
2013. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, amíg nem támadnak pajzán gondolataid tőle.
2013. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is azt tartom h mindent a szemnek semmit a kéznek :D

20L

2013. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ember hűséget fogad nem vakságot.Nincs ebben semmi,az embernek akarva akaratlanul meg akad a szeme másokon.Gondolom ő is megnéz más csajokat.Mondjuk én azért arra figyelni szoktam hogy ne vegye észre.Azért az senkinek nem esik jól ha mellette mész és mások után fordulsz meg pl.Ha nincs ott akkor miért ne.
2013. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha vele vagyok akkor természetesen nem nézem meg a férfiakat, csak akkor ha a barátnőimmel vagyok :)
2013. ápr. 14. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor is megnézem, ha vele vagyok. Ő is nézi előttem a csajokat, nem bánom.
2013. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ő is nézi a csajokat, szóval mit parázol?
2015. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!