Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom, hogyan kell kitölte...

Nem tudom, hogyan kell kitölteni ezt a nyilatkozatot (táborozással kapcsolatos)?!

Figyelt kérdés

[link]


Remélem valaki tud segíteni.:) A probléma: ha a gyereknek nincs torokfájása, láza, hányása, hasmenése stb, akkor azt meg kell jelölni egy x-el vagy üresen kell hagyni? Ha egyik tünet sem észlelhető rajta, akkor mindet be kell jelölni? És még egy kérdés. Van a lap alján egy dátumos izé. És ott a táborozás napját kell ráírni? És 2013 előtt van egy hely, oda mit kell írni? Tudom, hogy kicsit értetlen vagyok, de soha nem töltöttem ki ilyet.


Ja és a gyerek vagyok, és tudom, h anyának kell kitölteni, de akkor is.xd



2013. júl. 17. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukád nyilván tudja, hogy kell kitölteni. Ami betegségek nincs, az kell jelölni, a dátum pedig a kitöltés datuma
2013. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dátumnal az elso tag a város, ahol élsz.
2013. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ú, köszi!:) És a 2013 elé mit kell írni? ott van egy szürke hely.xd Mondjuk ma megyek megbeszélésre a táborral kapcsolatban, hátha mondanak valamit.
2013. júl. 17. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2013. elé azt kell beírni, hogy melyik városban készült. Ha Budapesten laksz, és ma írja Édesanyád a nyilatkozatot, akkor így fog kinézni a vége:


Budapest, 2013. július 17.

2013. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, hogy segítettetek!:) Most már értem.
2013. júl. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!