Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtöbb tini sátánimádó...

A legtöbb tini sátánimádó lett, és veszélyt jelent a békés társadalomra! Szülőknek kötelező! Hogyan lehetne beléjük nevelni, hogy rossz, amit csinálnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A legtöbbször használ ilyen rövidítéseket, hogy; LOL, ROFL, LMAO, SMH, SOS stb. Na most! Ezek a rövidítések mind-mind rejtett jelszavak, tisztelgések a Sátán előtt! Hogy miért is? Nézzük csak meg őket közelebbről!

LOL=Lucifer Our Lord (Mi Urunk Lucifer)

ROFL=Rise Our Father Lucifer (Kelj fel, Atyánk, Luficer)

SMH=Satan My Husband (Sátán A Férjem)

SOS=Satan Our Saviour (Sátán A Megmentőnk)


Vajon eddig tudták a Tisztelt Szülők, hogy a tini gyerekük sátánista tisztelgésekkel üzen titkosírás gyanánt beszélgetőpartnereinek chatelés, stb. közben? Talán ha én ezt most nem írom le, sok szülő még mindig vakon elhalad amellett a tény mellett, hogy gyermeke át szándékozik adni lelkét a Sátánnak. Vajon hogy lehetne beléjük nevelni, hogy rossz, amit csinálnak?



2013. júl. 20. 02:23
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Utolsó: így, mindenki előtt, nyilvánosan?:OO :D ezt priviben kellene megbeszélnünk... ;)) :D amúgy meg nincs bajom a sátánistákkal, csak a tinikkel, mert ők nem tudják mi a sátánizmus, és társadalomra veszélyes cselekedeteket hajthatnak végre e vallás félreértelmezésével...
2013. júl. 25. 13:27
 22/35 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj én egy jókedvű ember vagyok de most ezen elkezdtem sírni de komolyan és nem a röhögéstől egyszerűen feljövök a gyakori kérdésekre és kedvem támad felvágni az ereimet a sok h.lye embertől a lényeg, hogy a sátánizmusnak több sajtája van pl spirituális ami a kereszténységet megelőző ősi vallásvolt pogány vallás amit a keresztánység nevezett sátánizmusnak ami olyasféle kereszténye ellenséget jelent aztán van a laVay féle sátánismus az ateista sátánizmus énis azt vallom amelyben szó sincs vallásról a sátán egy követendő értékrendet testesítmeg és ha többen követnék azt már nem egy önpusztító világban élnénk amiről te beszélsz az pedig ördögimádat amit majdnem olyan rossz mint a kereszténység de hagyjuk is az egyház mocskolását meg tették azt ők maguk a sok hazugsággal stb stb a légyeg hogy huzzál a jó édes an.ádba.
2013. júl. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%

Huh, de gyökér vagy : DD

Szerintem amúgy kamu a kérdés. Ha nem, az még szomorúbb.

2013. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező...ekkora baromságot mind ez régen nem hallottam..köszönöm Neked,hogy emlékeztettél rá mennyi beteg ember mászkál szabadon az utcákon...és itt nem a gyerekekre gondolok ám...
2013. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Ha ez az egész mégsem kamu, akkor azt kell, hogy mondjam, szerintem manapság nem kifejezetten a sátánizmus jelenti a legnagyobb veszélyt a társadalomra.

Mindenkinek kell hinnie valamiben. Ki ebben, ki abban. "tini-sátánizmus" mindig is volt, mindig is lesz. Ha ez már átlép egy bizonyos határt, akkor van a gond. De nem feltétlenül a társadalomra, hanem inkább önmagára.

2013. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérnék szépen abból amit szívtál:D:D:D:D:DxDxDxDxDxDxDxD

Komolyra fordítva a szót:az ilyen agyhalott b.lf..szok veszélyesek a társadalomra mint amilyen te is vagy kérdező.Ha az IQ-d megahaldná a 15-öt tudhatnád hogy valójában mit is jelentenek ezek a rövidítések.Mert ha még úgy köszönnének egymásnak hogy Heil xy vagy Sieg Heil akkor megértem hogy nem helyes amit csinálnak de ilyen baromságot belemesélni ebbe,hihetetlen.

2013. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

XD meg azt jelenti XarD mán le. Ennyi hülyeséget egy helyen komolyan leadva már rég olvastam. Kérdező amit te itt leírtál el is hiszed? Ezzel az erővel bármit belemagyarázhatunk. SOS=Síkhülyék Országos Segélyvonala

LOL=Lábgomba Oltó Légibázis

ROFL=Rigót Osztogató Fosztogató Leányvállalat

SMH=Sajnos Mindenki Hülye

2013. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Isten, tág értelemben kis betűs is lehet: isten.

Az LMAO meg valójában: "Leszopod MAO Ce Tung"-ot jelent, ahogy a nevében is benne foglaltatik. ;)

2013. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Judy1991 válasza:
Ezer éve nem nevettem már ilyen jót! XDDDD :'D Én szinte napi szinten használom a LOL kifejezést, de vagy akkor ha valamit viccesnek találok, vagy a játékra!:'DDD Sátán uram ments meg újabb diliházi szökevény!:'D XDDDDD Most elképzeltem, hogy pl egy 10 éves kisfiú megemlíti a LOL-t, erre egyből a szülők megbüntetik, meg szívbajt kapnak, hogy úristen sátánista lett a gyerekünkből XD azt közben csóri gyerek csak arra a nyamvadt játékra gondolt, arról beszélt!:'D XD Sátánizmusról van még mit tanulnod egyébként... ajánlom figyelmedbe pl ezt az oldalt (Y) [link] És a helyedben én először utána járnék a dolgoknak, mielőtt elkezdek baromságokról hadobálni! XD
2015. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Minden jót elrontani valami rosszal.

Ezek a nevetésről meg ezekről szólnak,nem a sátánról...

2016. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!