Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtöbb tini sátánimádó...

A legtöbb tini sátánimádó lett, és veszélyt jelent a békés társadalomra! Szülőknek kötelező! Hogyan lehetne beléjük nevelni, hogy rossz, amit csinálnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A legtöbbször használ ilyen rövidítéseket, hogy; LOL, ROFL, LMAO, SMH, SOS stb. Na most! Ezek a rövidítések mind-mind rejtett jelszavak, tisztelgések a Sátán előtt! Hogy miért is? Nézzük csak meg őket közelebbről!

LOL=Lucifer Our Lord (Mi Urunk Lucifer)

ROFL=Rise Our Father Lucifer (Kelj fel, Atyánk, Luficer)

SMH=Satan My Husband (Sátán A Férjem)

SOS=Satan Our Saviour (Sátán A Megmentőnk)


Vajon eddig tudták a Tisztelt Szülők, hogy a tini gyerekük sátánista tisztelgésekkel üzen titkosírás gyanánt beszélgetőpartnereinek chatelés, stb. közben? Talán ha én ezt most nem írom le, sok szülő még mindig vakon elhalad amellett a tény mellett, hogy gyermeke át szándékozik adni lelkét a Sátánnak. Vajon hogy lehetne beléjük nevelni, hogy rossz, amit csinálnak?



2013. júl. 20. 02:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az SOS-t rengeteg tini használja csetelés közben. :D
2018. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

azért az már szégyen hogy nem tudod hogy mit jelent az SOS....

SOS=nemzetközi segélyhívás

LOL=laughing out loud (hangosan felnevetni)

ROFL= Roll On (the) Floor Laughing (földön fetrengeni a röhögéstől)

LMAO= Laugh My Ass Off (leröhögöm a seggem) (igen, magyarul irtó hülyén hangzik :'D)



Remélem még te se gondoltad komolyan amit irtál XD

2018. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Lol már utolsó, egyrészt ez egy 5 éves kérdés, másrészt meg tök egyértelmű, hogy csak kamu és provokálni akarta kicsit a népet a kérdező, meg szórakozni. :D


Amúgy én qrvajót röhögtem rajta 5 éve is meg ma is, szóval kösz legalább, hogy eszembe juttattad ezt a kérdést. :D

2018. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 SziaJociVagyok:)) válasza:
Azóta felkerült mindenhová :DD
2020. máj. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
37 éves vagyok, de még én is tudom hogy nem igaz amit írtál!
2022. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!