Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 16éves...

Szülők! Elengednétek a 16éves lányotokat a barátjához (16éves ő is) a Velencei-tóhoz?

Figyelt kérdés

A fiúnak lent lenne az anyukája,nyáron jöttek össze.


Én vagyok a lány,és csak érdekel,hogy más mit mondana rá, már megbeszéltem anyukámmal.


2013. júl. 24. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

13 éves kislány már "komoly" baráttal akit elvisznek ide-oda gondolom,majd ha megdug is tartják az okos szüleid a gyertyát..érdekes szülők vannak,addig oké,hogy jár valakivel szájra puszi kézfogás,de hogy elvigyem a lassan nagykorú,kanos fiút nyaralásra,meg utazásra,eleve abszurd,hogy 17 éves beéri azzal amit egy 13 éves kislány nyújt..

de a kérdező szülei se piskóták,most a nyáron összejött valakivel és már le is engedik hozzá nyaralgatni...

2013. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a szüleim lennétek megérteném, hogy fennakadtok ezen de így nekem ne pofázzon senki, majd a saját gyereketeknél figyeljetek erre. Az meg hogy eljött velünk KIRÁNDULNI!! (nem nyaralni, az egy egészen más fogalom, mivel pár órát töltöttünk csak ott) szerintem egyáltalán nem nagy dolog. AZ meg megint csak rám tartozik ,hogy én mit csinálok vele és a legkevésbé sem érdekel senki társadalmi és erkölcsi normája.
2013. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az tuti,hogy nem érdekel fogalmad sincs róla,nem is értem az ilyen szülőket....na de jön majd kutyára úthenger
2013. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

elengedném.

akkor talán hezitálnék egy kicsit, ha nyíregyháza környékén laknánk, de egyébként mivel kb. 30 kilométerre van innen a velencei-tó, persze. ott a szülő, úgy teljesen rendben van.

2013. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!