Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy 14 évesen ne...

Normális hogy 14 évesen ne menstruálj?

Figyelt kérdés
Az osztályban egyedüli lány vagyok ebben a szituban. Pedig még a melleim is nagyobbak a barátnõmnél, akinek megjött fél éve, szóval normálisan fejlett vagyok. Nem értem nekem miért nem jött még meg?
2013. júl. 24. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ha 16 évesen sem jön meg, akkor kell dokihoz menni, és még akkor sem biztos, hogy baj van.
2013. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, addig sincs gond vele! El fog jonni az ideje, hidd el!
2013. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi, nyugtató válasz. Csak olyan fura hogy kilógok a sorból ...
2013. júl. 24. 14:49
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem 16 évesen jött meg először, majd fél évig semmi! Holott lelkileg elég érett voltam, és testieg is (16 évesen első nagy szerelem stb) Kb 18 éves lehettem, amikor úgy-ahogy beállt hónapokra, de nem sok jóval biztattak a babavállalást illetően! Azóta 2 kislány anyukája vagyok :) 27/L
2013. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló mindent leírt.

Szerintem örülj neki,hogy még nincs meg :) Én legalább is nem bántam volna ha mondjuk 16 évesen jön meg először.

2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az. Ok, sok lánynak meg van már ilyenkor. 16 éves kor az amikor már gáz lehet.

Nekem az egyik osztálytársamnak 15 évesen jött meg és egy másiknak meg úgy, hogy 11 évesen de csak félévente egyszer volt meg neki. És mindkettő normális volt abban a korba.

2013. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16 éves korodig normális, utána kell csak dokihoz menni! Hidd el, addig kell örülni, amíg nincs meg :) Én pont a másik véglet vagyok, 9 évesen megjött, 10 éves koromban már 28 naponta menstruáltam, ráadásul nagyon görcsölősen :( Volt olyan tanár, aki még le is szidott, hogy ne szenvedjek, 10 évesen még nem menstruálhatok -.-
2013. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Nem "várom", felmérem hogy addig jó ameddig nincs vele gondom :), csak mindenkitõl azt hallom hogy 12-13 évesen megvan nekik.... s gondoltam nálam van a gond....
2013. júl. 24. 15:30
 9/19 anonim ***** válasza:

Anyukám mesélte, hogy a régi, általános iskolás osztályában ő volt úgymond a legfejlettebb, mégis neki jött meg a legkésőbb.

Amúgy meg nem kell aggódnod, ahogyan előttem is mondták, csak akkor kell orvoshoz fordulni, ha 16 éves korodig nem jön meg. A legfontosabb pedig, hogy ne görcsölj rá és ne aggodalmaskodj!

2013. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normalis!

Tudom, hogy picit rosszul erzed magad az miatt, hogy kilogsz a sorbol, de szerintem ne erezd magad ez miatt rosszul. 16 evesen is megjohet.

En 13 voltam, anyum 12, a noverem pedig 14 volt. Ez mindenkinel valtozo, van, hogy megjon 9 evesen, de van, hogy csak 16 evesen.

Ne parazz mar!:) Nyugi!:) Minden rendben lesz hidd el!:)

2013. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!