Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 évesen egy tini fiú titokba...

15 évesen egy tini fiú titokban cumit vesz, mert valamiért csak így tud jól aludni, szerintetek gáz? Ti megértenétek ha a ti fiatok tenne ilyet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 14:02
1 2 3
 1/26 intrepid ***** válasza:
58%
Nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés.
2013. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
1.-nek igaza van azt a fiút illetően. Jót röhögtem most.
2013. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Láttam egyszer egy ilyen műsort, ami egy pasasról szólt, aki a szabadidejében kisbabaként szeretett viselkedni.


Ahogy hazaért munka után, máris átöltözött, és csak játszott, cumizott, aludt a felnőtt méretű rácsos ágyban, egy fizetett alkalmazott, egy idősebb nő pedig gondját viselte, etette, cumiztatta. A pasas mondta a műsorban, hogy vannak üzletek, ahol direkt a hozzá hasonlóknak gyártanak és adnak el nagyméretű bababútorokat, cumikat, pelenkákat, játékokat, stb.


A kérdésre válaszolva megdöbbennék, és próbálnék erről beszélgetni a fiammal, hogy mégis honnan jött ez neki. Kicsit félnék, hogy talán valami gyerekkori rossz élmény miatt, azért is próbálnám felfedezni, hogy miről van itt szó. Én pl. az első két kisfiamat nem tudtam szoptatni, és mindig bennem van, hogy talán lesz majd valami hátulütője ennek a kapcsolatunkban, vagy általában az életükben.


Hogy utána mi lenne, az a választól függene, de általában véve igyekeznék megértőnek, rendesnek lenni vele, végülis mindenkinek vannak furcsa dolgai, csak vki beszél róla, más meg hallgat.

2013. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

szerintem ez önmagában nem infantilizmus, mint amit a 3-as leírt ...

az alvással van kapcsolatban, nővérem már férjnél van és még ma is szopja az ujját

lehet, hogy nem tipikus dolog, de attól még nem beteges...

Azért persze nem árt megbeszélni

2013. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
én vagyok a fiú am... :D
2013. júl. 14. 14:44
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 4-es, sem infantilisnak, sem betegesnek nem neveztem, amit fentebb írtam. Olvasd el újra! :)

Hármas voltam.

2013. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

Hát érdekes szokás az biztos :D

De hogy jöttél rá, hogy neked cumiznod kell? Nekem miután már nem volt rá szükségem, eltették a szüleim, azóta nem láttam. Szóval ez az egész honnan jött? :D

2013. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
már oviban is nekem elvették a cumimat a szüleim de akik cumiztak annyira irigykedtem rájuk, valahogy annyirqa vágytem rá, aztán mostmár vettem is... és már nem is tudok nélküle aludni.
2013. júl. 14. 15:04
 9/26 A kérdező kommentje:
sztem ari :$
2013. júl. 14. 15:07
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz leszokni?
2013. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!