Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti szoktatok randizn...

Kamaszok, ti szoktatok randizni? Mi számít nálatok randinak?

Figyelt kérdés
Nekem ez már olyan furcsa. Erőltetett dolognak érzem, én inkább elmegyek a barátomhoz és ott megnézünk valami vicces és undorító paraszt filmet, zenét üvöltetünk, vagy mászkálunk a városban, de el nem tudom képzelni, hogy mi moziban ülünk valami romantikus filmen, de semmilyenen sem (megvárjuk amíg felkerül a netre) vagy egy romantikus vacsorát sem tudok elképzelni. Talán, mert alapból egyikünk sem romantikus, csöpögős fajta, de egy ismerősömtől sem hallottam volna, hogy ő most randizni megy. Nálatok még szokás ez?
2013. júl. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a randi maga a találkozás. Ha csk sétáltok a városba vagy üldögéltek egy pason az is randi. Nem az a randi hogy moziban csöpögős filmet néztek. Ha sajnáljátok rá a pénzt hogy moziba menjetek érthető és nézzétek meg otthon. Ja és moziban sem csak romantikus filmet lehet nézni hanem horrort is és az is randi. Tiniként én sem hártam étterembe felnött fejjel már más, akkor inkább oda megy az ember. Szóval ti is randiztok.
2013. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy már egy találkozás randinak számít.
2013. júl. 25. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha egy fiú és egy lány találkozik csak ketten és nem mint barátok akkor az igenis randi.
2013. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sőt a szlengben is használjuk, hogy majd talizunk helyett azt mondjuk majd randizunk. (Ugye szövegkörnyezettől függ, hogy milyen értelemben:D)


De igen, az is randi. Csak ugye a filmekben mást lát az ember, és egy ilyen alapvető fogalmat nem magyaráznak el az embernek, ezért lehet hogy így gondoltad.:)


Egyébként szerintem ilyen a jó kapcsolat, mármint nem kell semmi extra, csak mászkáltok a városban, és ennyivel elvagytok. Az én "ex"barátnőmmel mindig mentünk valahova, különben az volt a baja, hogy unatkozik.

2013. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmagyaráztátok :) Azt hittem, hogy olyan, mint a filmekben. Amúgy tényleg jó kapcsolat, nem unatkozunk, de nem erőltetünk programokat, mászkálunk, de ha olyan kedvünk van, akkor alszunk. Nincs is pénzünk elmenni ide-oda, így elfoglaljuk magunkat :)
2013. júl. 25. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

"Romantikus" randikra nem járunk. A lánynak nincs rá igénye, erőltetni meg nem fogom.

Ez a gáz, ha a fiú jobban élvezi a romantikát, mint a lány...

2013. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akartam itt mondani, hogy én sem szoktam randizni, de ha most a sima találkozást annak vesszük, akkor persze hogy szoktam.

Én is lány vagyok, de valahogy nem igénylem a romantikát, vagyis az ilyen filmes értelemben vett formáját. A romantikus, csöpögős, amerikai filmeket meg egyenesen ki nem állhatom, a klasszikusok viszont felkeltik ezt a "jajdecukii összejöttek" érzést filmnézés közben. Egy vacsorát már inkább el tudnék képzelni, ínyenc vagyok, szeretek enni :D

Nekem fontos, hogyha egy sráccal talizok, tudjunk beszélgetni, mint a haverok, ne legyen beparázva, meg ne aggódjon, hogy mit várok. Sétálgatás egy jó program ilyenkor...

Mondjuk azt vettem észre, hogy ilyenkor meg sokan elijednek, hogy én tök kényelmesen érzem magam, dumálok, szivatom a másikat. :D Nálam akit nem ismerek az is egyből haver és a hosszú ideig tartó ismerkedést sem szeretem... inkább mondja meg mit akar, mit vár hosszútávon.

2013. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!