Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elegem van anyámból?

Elegem van anyámból?

Figyelt kérdés

Annyira felidegesit már.. egész héten én csináltam mindent.. oké hogy dolgozik meg stb. de mire hazaért fel se kellett állnia minden rendben volt, főztem, etettem meg minden.. erre ma, hogy főzzem meg a spagettit.

Neki állok bele rakom a vizbe a tésztát erre neki áll velem ordibálni, hogy mi a fszt csinálok meg forraljam fel azt a vizet meg hogy én mindent tönkre teszek.. komolyan elegem van.. -.-

Olyan irritáló..csinálja ezt más anyja is vagy csak az enyém ilyen gyökér?

15l



2013. júl. 27. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát mondjuk tésztafőzés előtt tényleg nem ártana felforralni a vizet...
2013. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem bántásból mondom, de én is meglepődnék, ha valaki először nem forralná fel a vizet és úgy tenné bele a spagettitésztát. Főleg így 15 évesen eztmár tudni kéne.
2013. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Anyukád nem gyökér, hanem stresszes, mert dolgozik, hogy megéljetek! Te vagy a gyökér, ha még egy tésztát sem tudsz kifőzni!
2013. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam figyelni arra, hogy hideg vagy meleg a víz, csináltam már így is, úgy is, ugyanaz az eredménye lett: kifőtt tészta. Tök mindegy.


Anyád meg utálja a saját életét, frusztrált és ideges, semmi köze a kirohanásának hozzád.


Tanács? Éld túl! Mást nemigen tehetsz.


N29

2013. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

en megertelek :(

Biztos nekem is elegem volna ha ilyen volna az anyam

(OFF: nem ertem miert estetek a kerdezonek amiert nem tudta ,hogy nem foralta fel a vizet, na es?! ti tudtok mindent? szanalmas banda..)


En a helyedbe megprobalnek vele leulni es megbeszelni, hogy szamodra nem jo ez igy, hogy ertekelje kicsit jobban , hogy kamasz lany letedre besegitesz neki, es igyekszel neki megkonnyiteni a dolgat. Hogy ha stresszes legyen szives ne rajtad vezesse le, mert te nem artottal neki, es hogy teged ez mennyire bant.

Nem tudom milyen a kapcsolatod anyuddal ( kerdesedbol itelve nagyon rossz) ,de egy probat meger.

Ha mas nem leglabb gondolj arra ,hogy mar csak egy kicsi es elkoltozhetsz :)


15/L

2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem tudok mindent és filozófiai szempontból is lehetetlen, hogy egy egyén mindent tudjon. De azt már 15 évesen tudtam, hogy a vizet fel kell forralni ahhoz, hogy tésztát tudjak főzni. Bumm.
2013. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
A válaszolók egy része megint bebizonyította, hogy erre az oldalra nagyrészt undorító, bunkó emberek járnak, akik nem értik akérdés léynegét. Gratulálok.
2013. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem is sűrűn van olyan,hogy kiakadok mert anyukám egyáltalán nem értékeli amit csinálok. Ismerős az érzés és engem is nagyon fel tud bosszantani. Anyukád nyilván nagyon stresszes,és rajtad vezeti le... Sajnos ezt ki kell bírni. Egyébként én ilyenkor leülök vele és megmondom neki hogy álljon le mert értem hogy stresszes de nem rajtam kell levezetni. Mondjuk nem sokat változik a helyzet,de ilyenkor mindig beismeri hogy fölösleges volt egy apróság miatt kikelni magából. Szóval szerintem ilyenkor beszéld meg vele,hogy lehetne kicsit elnézőbb ha már ennyit segítesz neki. :)
2013. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem tudunk mindent, de nem kell bunkónak nyilvánítani minket, mert ő nem tudja, hogy hogyan kell tésztát főzni. Ez olyan, mintha valaki nem tudna futni. Szerintem egy lánynak igenis meg kell tanulni főzni, és ilyet illik tudni. Hogy fog később boldogulni az életben? Inkább magyarázza el az anyja bunkón vagy éppen kedvesen, hogy hogyan kell csinálni, egy értelmes ember tudja, hogy azért mondja, mert szereti és szeretne neki segíteni. Anyukám barátnőjének a férje rákos, alig tud enni és szénhidrátokat sem fogyaszthat. Húslevessel hízlalják,, hogy ne haljon meg, de anyát úgy kiidegelte a 40 (!!) éves baerátnője a bakijaival, hogy amikor hazaért csak lesett. Olyan alapvető dolgokat nem tud, mint például azt, hogy mit kell előbb belerakni a levesbe (húst vagy zöldséget). Minden hülyeséget akart a levesbe tenni, amit a férje nem ehet és hasonlók. Hát szégyen, ő se tanult meg főzni. Engem meg már 10-11 évesen befogtak kaját csinálni és őszintén örülök is ennek, persze nem vagyok mesterszakács, de legalább tudok rendes kaját csinálni és még tehetségem is van hozzá.


Amúgy meg akkor most tanultál ebből, legközelebb majd odafigyelsz erre. Nem várhatod el tőle, hogy ha egésuz nap dolgozik kedves legyen. Nem jó dolog, ha rajtad vezetik le a feszkót, átérzem, mert rajtam is leszokták, dehát ez az élet rendje, én tudom, hogy nem így gondolják.

2013. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
Na, majd megtudja a kérdező amikor hulla fáradtan hazaér a melóból és azt látja, hogy a lánya víz nélkül teszi fel a zacskós levest főni. :)
2013. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!