Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam 14 éves, és állandóan...

A fiam 14 éves, és állandóan játszik a számítógépén, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

A fiam egyetlen érdeklődési területe a számítógép. Tipikus kocka. Ő nagyon tetszik a lányoknak, mert nagyon jó genetikát kapott a sorstól, de nem igazán érdeklődik még a lányok iránt, csak a számítógépét nyomkodja. Hatalmas képgyűjteménye van manga lányokról, és sokszor beszél arról mennyire szépek szerinte a japán lányok. Viszont azok felé a lányok felé nem nyit akiknek tetszik ,pedig szerintem nem csúnya kislányok.

Barátai sincsenek, csak számítógépen, vele mindenki barátkozna, de ő nem nagyon akar senkivel. Egyszerűen nem tudom rávenni, hogy elmenjünk nyaralni.

Én rendszeresen minden nap sportolok, de őt az sem érdekli. Kérem sokszor, hogy jöjjön el velem az üzleti útjaimra, de kimozdíthatatlan. Ruházkodás megint nem érdekli, a pénz sem.

Ez számomra elég ijesztő mert 14 évesen engem már eléggé érdekeltek a lányok, illetve elképesztő mértékben érdekelt a pénz. Sokszor felajánlottam neki, hogy járhat paintballozni, és ilyen idősen illene már küzdősportra is mennie, de ezek szintúgy hidegen hagyják. Nagyon önállótlan gyerek, például el kell vele menni ruhát venni, vagy elkísérni a számítástechnikai üzletekbe, vagy a konzolboltokba. Ilyen idősen én márt több országban voltam cserediák.


Szóval normális ez?



2013. júl. 29. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

En egy 15eves lany vagyok es ez normalis. En is igy kezdtan aztan mar kozbejottej fontosabb dolgok is. Mond csak nem eszik iszik vagy csinal valamit a gepen kivul? Am bocsi telorol irok

2013. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj ez is csak egy érdeklődési kör csak mértékkel csinálja.

Am imádom azt a sztereótóipát h emiatt nem fog csajozni, most képzeld anyámnak sincs új pasija, apám halála óta és azt mondja sokkal jobb neki így.


Szóval ha nem akar csajozni az nem a számítógép miatt lesz szerintem alacsony az önbizalma.

Am ha nem számítógépezne akkor dvd-zne, v lehet zenéket keverne egész nap v v mi mást csinálna.

A leírásból ítélve nem társasági lény, ha erőszakkal akarsz ezen változtatni az csak rosszabb lesz.


És igen az a mi tizenéveseknél mondhatni normális.

Az informatika ismeret meg elvárnak mondható manapság bárhova megy, szóval ebből inkább előnye van.


24 F

2013. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!