Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen normalis, hogy...

18 hetesen normalis, hogy allandoan ehes vagyok? De hiszen igy akkora leszek, mint a haz! Legszivesebben reggeltol estig csak daralnek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

:):)Igen teljesen normális, a terhesség elején az ember sokkal többet eszik, majd az 5-ik, 6-ik hónap után, alábhagy az éhség.Legalábbis nálam igy volt.

Vigyázzatok magatokra!

2013. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze! Egeszsegedre! probalj egeszsegeset enni es igenis jo etvagyat! ne erdekeljen hogy vannak anyukak akik 20 dekaert aggodnak!
2013. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, lanyok! Igazatok van. Elvegre lesz egy eletnyi idom arra, hogy leadjam!


Csak azert ijedtem meg, mert 84kg-rol indultam, es nem vagyok egy kaloriaszamlalo kisiparos, de 110 kg nem szeretnek lenni.


Ment a zold kezecske mindenkinek!


Mar megyek is a hutohoz- megint XD

2013. ápr. 9. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj "okosan" enni!

Pl ha eszel grillezett csirkemellet sültkrumplival, akkor ezekből keveset egyél, viszont csinálj hozzá egy óriási nagy tál salátát például, pari, ubi,jégsali, lilahagyma, vajretek kombinációval, ezt leöntheted joghurttal is, kis öreganyóval fűszerezheted. ez null kalória, viszont tömi a bendődet.

2013. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Neked is ment a zöld kezecske, kedves utolsó.:)
2013. ápr. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!