Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 16-17 éves fiúnak mekkora...

Egy 16-17 éves fiúnak mekkora a fájdalomküszöbe?

Figyelt kérdés
Fiaim abba fogadtak 20 Ezerbe (egymás közt, egyik 16, másik 17 éves) hogy elverik egymást, és azé a pénz aki tovább bírja. Én nem engedtem meg nekik, elég hülyeségnek tartom. Értelmét se látom. Soha nem voltak verve, és ha most azt mondanák, hogy fater, kéne egy huszas erre-arra, értelmes dologra meg is kapnák. Ezt el is mondtam nekik. (nem dől a lé, de ennyit megengedhetünk magunknak) tehát ez inkább egymás közti erőfitogtatás lehetne?! Meg kéne engedjem? Mekkora a fájdalomküszöbe egy ilyen gyereknek? Mennyit bírna? Mit javasoltok? Azt nem akarom, hogy szarrá verjék egymást, de nem is akarok én lenni a rossz, mert nem hagyom kibontakozni őket, ugyanakkor nagy hülyeségnek tartom. t
2013. júl. 30. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
# 10 BAzért írtam azt, mert az eredeti story az az, hogy egy buliban egy jó nagy idiótát rávettek, hogy kapszaicin küldjenek be a bőre alá... Órákig sírt, ugyanis ez a 'csípős paprika' hatóanyaga, és elég kellemetlen bőr alatt. (A srác egyébként orvosnak tanult innen sikerült pár tanulótársával kitalálni az ötletet. Erre egyébként rásegített egy dokumentumfilm, amiben megmutatták, hogy a fájdalomcsillapítót így tesztelik. Elég nagy barmok...)
2013. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!