Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Házibuliba szeretne menni,de nem tudom hogy elengedjem-e.Rengeteg alkohol lesz abban a buliban.Megbízok a lányomban,de azért mégiscsak 16 éves.Szórakozóhelyre szokott járni,de soha nem jött haza részegen.Kb egy hónapja volt egy pincebuliban és elmesélte,hogy mik voltak ott.Hogy szinte ahova léptél hányás volt,az egyik lány orálisan kielégítette az ott összeszedett srácot.Viszont az én lányom nyaka is ki volt szivva.Azt mondta emiatt nem kell aggódnom.Szóval szerintetek elengedjem?

2013. aug. 2. 10:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A pincebuliba én mentem érte kocsival,fél ötkor hajnalban.Úgy beszéltük majd ő hív,ha már unja,vagy nem érzi magát jól.A barátai reggel hétkor indultak haza.
2013. aug. 2. 13:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok!

Akkor en most is ebben maradnek vele... Ne maszkaljon ejjel egyedul, az utcan nagyobb baj erheti mint egy hazibuliban a barataival...

Ez egy teszt mind a kettotoknek... A lanyodnak azert hogy visszael-e a bizalmaddal, neked azert hogy tudsz-e neki ekkora bizalmat szavazni.

2013. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem ha pincebuliba elengedted hajnali 5-ig akkor most miért probléma egy házibuliba elengedni....

Az más kérdés, hogy szerintem egy 16 éves lánynak semmi keresnivalója nincs hajnalig egy buliban, de ha már egyszer elmehetett és megbízható volt, és most is megbízható helyre megy, ismered a társaságot nem igazán látok reális érvet arra, hogy ne mehessen.

2013. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne engednéd el?Ha eddig elengedtek szórakozóhelyekre akkor házibuliba miért nem?Szerintem 16 évesen nem kislány,tudja mit csinál!Mellesleg örülj neki,hogy mindent elmesélt:)
2013. aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!