Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Szerintetek miért nem...

Szülők! Szerintetek miért nem engedi?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.. 2 éve van jogosítványom, de előtte 3 évvel kezdtem motorozni.. 5 év alatt egyszer estem (amikor először mentem esőben).. Várpalotán lakunk és El szeretnék menni osztálytársaimhoz.. Le is van beszélve.. Motorral mennék Veszprémbe, majd onnan Hévízre... Már össze is pakoltam, minden bent van a csomagtartóban, tankoltam, már régen tettem félre pénzt tankolni...

Szerdán mennék, ott aludnék Veszprémben.. Mennék csütörtökön Hévízre, onnan pénteken jönnék haza.. Lenne hol aludnom, ennem meg minden, de anyám kitalálta, hogy vagy busszal, vagy sehogy...

Pedig nem akarok a forgalmas időszakban menni, hanem reggel 6kor indulnék mindig...

Szerintetek miért nem engedi?



2013. aug. 3. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert van egy kis esze. Az én 16 éves lányom sem indulna neki az országnak motorral, azt elhiheted.
2013. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csodalom ,hogy ilyen koran engedtek lany letedre, nemhogy 16 evesen ezt az alkalmat
2013. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ÉS te komolyan egy 50cc-s kis robogóval akarsz ekkora távot megtenni?
2013. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, komolyan egy kis 50 ccm-es robogóval akarok ekkora távot megtenni :) közben megállnék párszor (kb 30 kilóméterenként), hogy ne melegedjen túl a motor, és körül tudjak nézni 1-2 városban :) Például Füreden van egy szép park és sétány, meg útba esik a Tihanyban apátság is :)
2013. aug. 3. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:

És hol akarsz vele közlekedni?

Mivel autópályán nem közlekedhetsz vele.

2013. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
főúton és mellék utakon :) ha kell, akor kerülök :)
2013. aug. 3. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert 16 éves vagy :) Ne haragudj én se engednélek el. Amilyen sofőrök vannak szanaszét az utakon nem is csodálom. Nem gondoltál te ebbe bele. Ami persze nem rossz mert tini vagy még nem érzed ennek a veszélyeit pár év múlva ha idősebb leszel fogod csak megérteni még ezt most úgyis úgy veszed majd h ellened irányul a dolog és nem hagynak élni. :) De mondom ezzel nincs gond ebben a korban vagy most. :) Hidd el anyukádnak van igaza. Csak nyugi inkább menj busszal és örülj neki h ennyi idősen busszal elenged ilyen messzi útra egyedül és h haza se mész. Én annak idején ennek is örültem volna. :)
2013. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #7-es válaszolóval.
2013. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok, úgyhogy az megszokott, hogy busszal ennél messzebbre megyek és nem beszélünk 1-2 hétig.. mert nem jövök haza.. :)
2013. aug. 3. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem ijesztegetni akarlak kérdező de hadd írjak le egy történetet! Apám barátjáról van szó.


Apum és ez a barátja is motorotnak igaz ugye ,hogy nagymotorral de szerintem ez most mindegy.


Mentek haza egy motoros találkozóról és amikor elváltak útjaik(mert nem egy városban lakunk) apám barátja egy vasúti sínekhez ért. Jött a vonat. ő volt az első a "sorban". De mögötte egy autó volt és belökte a sínekre . Gyakorlatilag hátulról taszította (am véletlen). Gyorsan ki tudták húzni de motort már nem.


A motor tiszta roncs lett apám barátjának pedig csigolyatörése volt. Ez már vagy 2-3 éve és a mai napig van ,hogy fáj a háta.

2013. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!