Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnöm akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suriname kérdése:

Van egy barátnöm akit nagyon szeretek, viszont nem élhetünk eggyütt. Nem engedi az élet. Ö otthol a szüleivel nem élhet, tehát a szülök kizárva, se itt nálunk. Kényszerböl egy másik férfival él lakbérbe. Elvesztem, hogy harcoljak?

Figyelt kérdés
Én a lakbért nem birom fizetni, nincs munkám, semmijen. Mindennap találkozunk, jól kijövünk, sex az nincs. Idegcsillapitokat szedek már, de Ö is. Nagyon bonyolult.
2011. nov. 7. 21:08
 1/4 napietus ***** válasza:
nyugtatószedést hagyd abba, mert így nem is lesz munkád. helyezkedjetek el mindketten, próbáljatok anyagilag egyenesbe jönni, utána lehet a hogyan tovább-on gondolkodni. az a férfi egyébként csak lakótársa, vagy mi?
2011. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a másik férfival csinál ezt-azt vagy mi? amúgy a nyugtatószedés nem biztos, hogy jó megoldás! azt hogy harcolj vagy ne azt mi honnan tudjuk? mindenesetre ha lenne melód és össze tudnátok költözni akkor nem kellene a másik fószerral laknia.
2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vele él,Ö adja neki a kaját,dolgozik 7tol 3ig mindennap,akkor mi délelött találkozgatunk.Az a faszi is tudja hogy mi eggyütt voltunk,meg elmentem a házukra cirkuszolni me lakótömbne laknak.Akkor másnap a "barátnöm" lebaszott,hogy miért csináltam,azt akarom hogy inkább k.rváskodj..?Az,hogy van sex az biztos közöttük,de azt is tudom hogy veszekedés is.Mondta is a "barátnöm",hogy el kell ezt fogadnom,mert én meg csak egy csajjal smseztem csak meg el akartam menni kávéra hozzá,de csak baráti alapon,és lecsapta a hisztit.De nekem is nehéz a féltékenység megöl mááár!!!Tudom hogy csak egy állandó munkahely kell,de ha nincs akkor mit csináljak!!!Sokat is sirunk de nagyon sokat...
2011. nov. 7. 22:27
 4/4 napietus ***** válasza:

felejtsd el ezt a nőt. kitartott. a kitartottak pedig a kitartójukhoz tartoznak, nem máshoz. és még neki van képe féltékenykedni? eszem megáll. a "barátnőd" egy szánalmas prosti. nem sírni kell, meg cirkuszolni, hanem férfiként viselkedni és keresni egy rendes lányt.


tudom, hogy "de szereted", és azt sem mondom, hogy könnyű lesz. viszont nincs más út.

2011. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!