Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti lemondanátok a 13 éves...

Ti lemondanátok a 13 éves fiatokról?

Figyelt kérdés

Elváltam az apjától,ő másik városban él,ő sem akarja befogadni,annyira zűrös dolgai vannak a fiunknak!

Van párom,3 éve élünk együtt.Eleinte nagyon jól megvoltunk,aztán a fiam elkezdett kamaszodni,rossz társaságba keveredett,rossz példát is látott maga előtt,ami neki persze tetszett.Most már ott tart,hogy haza sem jön,ha igen,csak lopni,rongálni,fenyegetőzni!

Mindent zárunk,amit csak lehet,de még a mosóport is ellopja.

Valószínű iszik és drogot is fogyaszt.

A rendőrség többször hozta haza éjszaka,de ők sem tudnak mit kezdeni vele,mivel gyerek.

Rengeteget beszélgettünk vele,már MINDENT megpróbáltunk,de teljesen hatástalan.

Már félek tőle,késsel fenyeget!

A családsegítő azt mondja,csak egy lehetőség van,ha felfüggesztem a szülői felügyeleti jogomat és nevelőszülőknek adom!Élhetetlen ez a helyzet!


De mégiscsak a fiam,hogy tehetnék ilyet?Mit fog gondolni rólam évek múlva?"Hogy lemondott róla az anyja!!!"



2013. aug. 8. 17:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem ok nélkül vált ilyenné! Éveken át érezhette, hogy sehova sem tartozik, az vezet ilyen jellemváltozásra. Biztos, hogy ő ebből érzékelt az évek folyamán, ami már a kérdésedből is ordít!
2013. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

A páromnak azt mondja nem vagy az apám,és ha meg mersz ütni feljelentelek.vagy:leszúrlak!

soha nem voltam híve a verésnek,de most már kapott tőlem egy-két pofont.Először meglepődött,aztán kinevetett,ez nem fáj neki!-mondta


Ha én jelentem fel,elveszik tőlem!

Drog elvonóra csak akkor mehet,ha önként megy.Erre nem hajlandó!


Tehát??? A teljes tehetetlenség!!!Hát ez fáj ennyire!!!

2013. aug. 8. 18:56
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak így feladod 13 éves taknyos kölyök? Verd el nadrágszíjjal,mint a lovat nem fog kinevetni azt garantálom,kulccsal zárd be a szobáját minden tárgyat amivel kárt tehet bennetek vagy magában tüntesd el,ne engedd sehova,és ha feljelenti a párod kit érdekel egy drogos 13 éves feljelentgetése még a rendőrség se veszi komolyan.
2013. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Kitöri az ajtót,kiugrik az ablakon!Már próbáltam!

A párom következetes ember,és nem hisz a verésben.Valamint tényleg nem szeretném,ha tragédia történne!


A kérdésem pedig a TEHETETLENSÉGRŐL szól!

2013. aug. 8. 19:14
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem voltam híve a verésnek,de most már kapott tőlem egy-két pofont"


Hát talán nem kamaszkorban kéne elkezdeni a nevelést... Ilyenkor már nem használ, csak olaj a tűzre.

2013. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%
AZT HISZEM EZT NAGYON ELCSESZTÉTEK,KÖTÖZZÉTEK LE ÉS VIGYÉTEK EL ELVONÓRA.ATTÓL,HOGY VALAKI KÖVETKEZETES MÉG ADHAT NÉHÁNY POFONT NA ÉS ENNEK GYEREKNEK AZ NEM ELÉG.
2013. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Ez így van,csak előtte nem kellett ilyenhez folyamodnom,eszembe sem jutott!


Mindig többet lázadt , mint a többi hasonló gyerek,csak lehetett kezelni.

2013. aug. 8. 19:23
 18/29 anonim ***** válasza:
39%
65-ös, téged kéne zárt osztályra vinni és benyugtatózni, mert láthatóan nem vagy normális!
2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"AZT HISZEM EZT NAGYON ELCSESZTÉTEK,KÖTÖZZÉTEK LE ÉS VIGYÉTEK EL ELVONÓRA.ATTÓL,HOGY VALAKI KÖVETKEZETES MÉG ADHAT NÉHÁNY POFONT NA ÉS ENNEK GYEREKNEK AZ NEM ELÉG."


Nem lehet vinni,csak ha ő is akar!

2013. aug. 8. 19:26
 20/29 anonim ***** válasza:
46%
Kérlek én normális vagyok,próbálok drasztikus megoldást keresni a kérdezőnek,elég gáz ha már normális módszerek nem működnek.
2013. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!