Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti mit szoktatok...

Kamaszok! Ti mit szoktatok csinálni nap, mint nap? Nemet és kort is!

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 19:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Suliidőben: 7 előtt 5-10 perccel kelek, gyors reggeli, pakolás, szokásos teendők (pl. fogmosás), aztán 8 előtt 10-15 perccel elindulok, beesek a suliba 8ra, ott ülök egészen 2-3ig. Hazajövök, ebédelek, fél 4-4ig lustálkodok, megcsinálom a leckéimet, aztán gépezek, olvasok, tévézek, írok. 11 és éjfél között meg lefekszem.

Nyáron: Megesz az unalom, mivel forever alone vagyok, és nincs egy barátom sem a gép előtt ülök, vagy az ágyon elnyúlok és egy-egy könyv társaságában letelik a napom.:D Komolyabbra véve, 11 körül kelek, reggelizek, aztán mindjárt ebédelek, utána meg leülök gépezni, olvasni vagy írni, néha még elmegyek sétálni, és kb ennyi.

15/L

2013. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

Önkénteskedtem a régi sulimban meg játszok a városi fúvószenekarban és ez a kettő rengeteg időmet elveszi,de élvezem.

Most mesedoktornak szeretnék állni a K&H programjában...

Persze tengernyi időt töltök a párommal,a barátaimmal és természetesen a családommal is.

Néha még az angolkönyvet is előveszem átnézegetni dolgokat


Suli időben pedig korán kelek,reggelente tanulok egy kicsit és ott gyorsan elrepül az idő

15/L

2013. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Jah igen suliidoszakban pedig: Felkelunk,(me tobben vagyunk) feloltozunk anya fincsi reggelivel var aztan fogmosas es elindulunk 3 man gimibe a 10 eves hugunk suliba. Ott ulunk 2 ig megebedelunk ott hazajovunk megcsinizzuk a lecket hozza olvasunk valamit egy kicsit, majd gepezunk 8kof lefurdunk megmossuk s fogunkat vacs utan es 9 kor fekszunk 15/L
2013. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:

Suliidõ: reggel hatkor koleszos ébresztõ, héttõl reggeli, fél 9-tõl délután 4-ig tanítás, hattól kilencig tánc, tízkor visszaérek koleszra, éjfélig-egyig tanulás, fürdés, egytõl alvás. Heti egy nap nincs tánc, akkor este öttõl tanulás, olvasás, mosakodás, tíztõl alvás. Péntekenként délután 5-tõl 7-ig utazás haza, otthon vacsora, mosakodás, fél 9-tõl alvás, mert hulla fáradt vagyok.

Szünet: reggel 10 felé kelés, reggeli, takarítás, olvasás, ebéd, rajzolás, zuhanyzás, este 7 felé barátokkal a városba, néha koncertra, éjfélre haza, egytõl alvás

17/L

2013. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Suliidőben: Felkelek 6-kor reggeli, öltözés irány a suli, elvagyunk ott a barátaimmal, tanulunk, hazamegyek: házi, tanulás utána telefon, net, zene tv, 22:00 alszok:)


Szünet: Felkelek 10 óra körül, eszek valamit/vagy elfelejtem, barátaimmal beszélek, tv, zene, du. szinte mindennap találkozok a barátaimmal (mozi, séta, fagyizás, strand stb.) hazamegyek, beszélek a barátaimmal, tv, zene net kb 11-00:00 ig és alszok:D

A nyári programom valahogy jobban tetszik:DD 14/L

2013. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Ha suli van: felkelek, suli utána edzés, haza, tanulás, sorozat és végül szunya. Szünetben délelőtt edzés, délben ebéd, délután edzés, este film és alvás. Van két hét pihenő nyáron, akkor délig alszom, olvasok, filmezek és minimális házimunka :)
2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Ha suli van: felkelek, suli utána edzés, haza, tanulás, sorozat és végül szunya. Szünetben délelőtt edzés, délben ebéd, délután edzés, este film és alvás. Van két hét pihenő nyáron, akkor délig alszom, olvasok, filmezek és minimális házimunka :) 15/L
2013. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Suli: 6:30-kor kelek, bepakolok, utána fogmosás, meg ha van maradék leckém, akkor azt megcsinálom. 7-ig tévé, utána felöltözök, spray, hajam megcsinálom, és go suli. Háromnegyed 8-ig szeretek beérni.

Most nyáron: Éjfél és 3 óra között fekszem, 9-kor kelek, 10-ig elkészülök, utána go meló. "Beach boy" vagyok egy strandon, Siófokon. Negyed 11-re beérek robogóval, 11-ig baromkodás, utána 11-fél 12-kor nyitás. Lényegében úszómester vagyok, meg a placc és a medence karbantartása, satöbbi a dolgom, ezt beach boynak nevezik sokan.:P Többen vagyunk, folyton össze-vissza mászkálunk, csobbanunk, napozunk, néha kijön barátnőm, lánybarátok, haverok.:D Egy hatalmas buli az egész, amiért fizetnek is!:DDD Amikor nem kell menni "dolgozni", akkor kb. dél-1 óra fele kelek, éjjel 2 után fekszem, néha non-stop van.. Napközben bringázok, motorozok, haverokkal lógok, edzek, gépezek, tévézek vagy kutyát sétáltatok, satöbbi. Este néha buli.:)

15/F

2013. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

nyar:reggel 12-13 kozot fel kelek ossze szedem magam meg etetrm a macskakat a hulloket utana csinalaok kajat kozbe fel nezek fb.re akkor valakivel valami programot le beszelek gyorsba ossze szedem magam furdes smink haj minden szar. akkor biztos este tiz elot nem kebredek haza addig baros westend arkad vagy duna part. ha otthon vagyok alvas kicsi hazi munka ki takaritom az akvariumokat olvasok alszok

suli:fel hatkor kiesek az agybol ossze szedem magam altalabn olyan vagyok mint a mosot szar..busz metro villamos sulibaitt vegeig rohogom tanulom az idot itana varos baratokkal vagy valamerre utana haza allat etetes tanulok kajalok furdok gepezek es hajnalig netezek es elorol az egesz

2013. aug. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

nyáron:1.Buli

2.11kor kelés, playstation, vagy Számítógép, Ebéd, Olvasás, este pedig bicikli, vagy kosárlabda gyakorlás( lehetőleg minél több.) Éjjel, amikor már biztos, hogy nem jön be senki, polírozok egyet a bohócon, azt vége a napnak.

Ha nagyon unatkozom fekvő,felülés,bármi erősítés.

2013. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!