Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti mit szoktatok...

Kamaszok! Ti mit szoktatok csinálni nap, mint nap? Nemet és kort is!

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok kamasz, de nemrég nőttem ki belőle, úgyhogy leírom, nálam hogy volt.:)


Nyáron felkeltem, kajáltam, megcsináltam a kiszabott házimunkát, megvártam, míg anyum hazaér, utána elindultam a haverokhoz. Ha egy-egy nap kimaradt (ritkán), akkor este olvastam vagy az öcsémmel filmet néztem.


Év közben suli, hazaestem, tanultam, olvastam (elalváshoz a legtöbb esetben igénylem), aludtam. Hétvégenként a nyári menetrend volt érvényben.:D Vasárnaponként általában az öcsémmel kutyáztam, ez bevett program volt.


Emellett rengeteg zenét hallgattam (sokat kellett utaznom), és egy-egy bandát istenítettem.:)

2013. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Ezen a héten pl. munka minden nap, hazaérek, fetrengek, gépezek, este általában filmezek.

Ha nincs munka rettentően unatkozok, túl meleg van a kinti programokhoz, strandolni meg nem igazán szeretek. Akkor is gépezek, itthon segítek, néha olvasok, vagy elmegyek sétálni este a haverokkal.

Szeretek bulizni, de valahogy ezen a nyáron nincs sok kedvem hozzá. Inkább másra vágyom...

Számomra a nyári szünet nagy része mindig az unalomé, 1-2 hét semmittevés nekem bőven elég lenne. Suliban legalább történnek dolgok, megy az élet, pletykák, haverok, sok ember van, rendezvények. Itthon lenni utálok, még a suli is jobb.

16/L

2013. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%

Nyáron: Felkelek, lefürdök, kisminkelem magam, iszok egy pohár tejet, megyek a barátomhoz, ott ebédelek, go haza, gépezés, egy avokádót eszek, rajzolok, gépezek, lefekszem aludni.


Suliidőben: Felkelek, smink, lerohanok kajálni, megyek be busszal a suliba, suli előtt haverokkal dumálunk, cigizgetünk, suli után megyek a barátomhoz vagy bent maradok a városban pár barátnőmmel. Utána megyek haza, házit csinálok, beülök a tv elé, közben facebookozok és rajzolok.

15/L

2013. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
69%

Én elviszem sétálni a kutyámat. És közben a Kakkantó™ termékeket használom. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

#5

2013. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de még nyugodtan írhattok :) (mások természetesen xd)

utolsó: Kakkantó... xdd

2013. aug. 8. 20:23
 6/32 anonim válasza:
15 éves làny .. lassan megpròbàlok alkalmaszkodni a sulihoz szòval reggel legkésőbb 7 kor kelek utànna rendetrakok ..takaritok .. déltől megy a kedvenc sorozatom 2 ig tv utànna pihengetek sokszor felejtek el enni .. és majd 4 òra körül eszembejut hogy hopsz eszek .. aztàn mikor hül a levegő unokaöcsémmel medencézek vagy a baràtommal ps2 ezek 8 körül fürdés ...... és màr aludnom kellene .. suliidőszakom meg mostmàr màslessz mint eddig mert kolis leszek
2013. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

nyáron felkelek 12-15 óra között, reggelizek, gépezek

utána ha találkozom valakivel, akkor smink, készülődés, fürdés, stb. és estig azzal/azokkal vagyok, csak simán átmegyünk egymáshoz, vagy a városban vagyunk, vagy bulizni megyünk, akármi. utána hazajövök, filmeket nézek

ha nem találkozom senkivel, akkor általában egész nap filmet nézek, néha olvasok.

van , hogy egyedül bemegyek a városba, eszek, sétálok, nézelődök, vásárolgatok

2013. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nyáron:

Ha anyu itthon van:

Reggel 9 és 10 között felkelek. Segítek anyunak. Közben olvasok. Megetetem a csirkéket. Segítek anyunak. Ebédelek. Olvasok. Segítek anyunak.Kutyát sétáltatok. Gépezek. Alszom.


Ha anyu nincs itthon:

Reggel 9 és 10:30 között felkelek. Olvasok ,vagy gépezek. Megetetem a csirkéket. Ebédelek. Legkésőbb ötig elvégezem a házimunkákat. Ezen kívül felváltva olvasok, és gépezek. Kutyát sétáltatok. Kb. éjfél-hajnali egy felé alszom. (vagyis az utóbbi napokban pont nem, mert annyira meleg van hogy nem tudok...)


Iskolaidőben:

Kifordulok az ágyból.(Köze sincs a felkeléshez) Iskola. Tanulás. Kutyasétáltatás. Olvasás. Gépezés. Olvasás. Bezuhanok az ágyba. Másnap minden kezdődik elölről...


Kábé ez a program. Illetve ha minden igaz, szeptemberben megyünk kutyasuliba, akkor icipicit változik a dolog, de nem nagyon mert szombat délelőtt lesz, amikor amúgy tanulni szoktam. (Pusztán azért, mert akkor délután már szabad a pálya és azt csinálok amit akarok.)


Ja,és a gépezés magába foglalja a film és sorozatnézést is.


13/L

2013. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%
Nézem a gyakorikérdéseket :D And jehovaaaa :D
2013. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
88%
Nézem a Kívánságkosarat. 78/F
2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!