Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kislányoknál hány évesen kezd...

Tibor215321 kérdése:

Kislányoknál hány évesen kezd megjelenni a nemi illetve hónalj szőr mellnövekedés?

Figyelt kérdés
8éves a lányom szeptemberben tölti a 9-et. kb március óta látszott a cicije kezd nőni most a nyári szünetben már elég látványos a nemi szőrzete kezdetben kis pihe szerű fehéres volt most egyik hétről a másikra fekete hosszú és kezd sűrűsödni, hónalj szőr is így indult és kb 1hét alatt feketés kezd lenni ugyan csak még néhány szál de nagyon durva. kis vékony alacsony lány az osztályában a torna sor elején van 25kg. nekem 11évesen korom után jött meg de sokkal életrevalóbb voltam ő még olyan kis esetlen hogy kezdjem neki magyarázni ne is legyen durva de egyik percről a másikra megjön neki és hogy reagál azt sem tudja mi az. most olvastam a hónaljszőr után bármikor várható a menstruáció . Milyen szakrendelésre lehet elvinni ahol megnézik nem-e hormonzavar ?

2013. aug. 9. 22:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen az a szakrendelés neve köszi
2013. aug. 10. 19:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én húgom 9 éves (januárban lesz 10), de neki is koráhz képest elég nagy cicije van, és szőrösödik is. Szerintem is korai, én 11 voltam kb. amikor mindez elkezdődött, de anya is korán érő volt.
2013. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12 voltam amikor kezdődött.


Áprilisban voltam 13. Most megyek 8-ba. Ha nem borotválnám a hónaljam elég érdekes lenne.... de még nem menstruáltam.

2013. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom most lett 11. A cicije már kezd nőni,de még nem szőrös sehol. Én egyébként azt mondanám,hogy normális a lányom osztályában is volt aki már 2.-ban menstruált.DE! Én a helyedben azért megnézetném,biztos ami biztos alapon,főleg,hogy úgy gondolod lelkileg még nem kész rá,általában ezek együtt járnak.
2013. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!