Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el az anyámnak,...

Hogy mondjam el az anyámnak, hogy ott szeretnék aludni a barátomnál, ha így áll hozzá? Félek nem engedne.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A barátomat 3 éve ismerem, eleinte csak simán barátok voltunk, 1 éve alakul köztünk valami. Azonban csak 8 hónapja járunk. Nagyon rendes srác. Nem cigizik, nem bulizik, nem iszik, de anyám szerint nem elég okos hozzám, mert szakközépbe jár. Sajnálom, hogy anyukám így gondolja, és eléggé szégyellem is ezt a hozzáállását. Lenézi a barátomat. Nekem ő az első barátom, neki meg én vagyok az első komoly barátnője. A tenyerén hordoz. Szeretnék ottaludni. Próbáltam megkedveltetni anyámmal őt, de meg se akarta ismerni. Azt mondta őt nem érdekli, talán, ha eljegyez. Nem tudok mit csinálni ezzel a helyzettel. Itt nem aludhat a barátom, és nem is akarják látni. Hogy álljak anyukám elé azzal, hogy ott szeretnék aludni? Nem akarok vitát...
2013. aug. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire konzervatívak ,vita nélkül elég nehéz lesz megértetni velük, hogy lassan felnőtt ember vagy.Akkor ne aludj ott, menj el estig hozzá, stb.
2013. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már voltam náluk estig, 5 hónapja mindig úgy vagyok náluk, de szeretnék ottaludni. Meg a barátom is szeretné.
2013. aug. 11. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ide kelleni fog egy kis vita.

Vázold fel nekik, hogy nem vagy már kislány, nyugtasd meg őket, hogy semmi baj nem lesz.

2013. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ennyi idő után 17 évesen már simán belefér,ha mondjuk 1 évvel fiatalabb lennél megérteném hogy anyukád nem akarná engedni,állj el és felnőtt módjára mond meg te ott szeretnél aludnia barátodnál,vitatkozz vele de ne hisztizz.
2013. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
vita v hazugsag
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
De egyébként te tudod, hogy érdemes e vitatkozni ez miatt, vagy úgysem fognak rá hajlani. Én tudom, hogy engem apám nem engedett volna el még napközben sem, nemhogy éjjel, de hálistennek elváltak még 15 éves koromban, úgyhogy ez nem volt kérdés.Hazudnod nem érdemes, de gondolj arra, hogy nemsokára 18 vagy.
2013. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem se engedtek el soha sehova. Meguntam, és hazudoztam a szabadságért. Mai napig nem tudja senki a családból, mikor is voltam először pasival (19).


Mond meg neki, ha a szex miatt aggódik , azt meg lehet oldani bármelyik napszakban, nem kell ahhoz ott alvás, és emiatt kár tiltani.


Vagy jobban szeretné, ha az árokparton? vagy egy kocsi hátsó ülésén történne? vagy a bokor mögött?


Akkor már inkább legyél biztonságban a pasidnál....szerintem.


27/N

2013. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha most alszotok ott először gondom lesz egy kis kufirc... :DD a szüleid ezt feltételeznék emiatt mond el neki márérett vagy ahoz hogy egyszer ott aludj, mond el neki hogy nem lehet semmi baj :)
2013. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!