Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az 5. osztály nehéz? Minden...

Az 5. osztály nehéz? Minden esetben rontanak a gyerekek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
egyáltalán nem nehéz, csak el kell kezdeni tanulni.
2013. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább közepesnek mondanám. Nem nehéz, de nem is könnyű. Meg kell szokni a tanárokat a szokásaikkal együtt. No meg persze tanulni is kell.
2013. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. addig nem voltam kitűnő (azóta se), de abban az évben az lettem. És nem "sajnálatból".

Nem nehéz csak le kell ülni és tanulni kell. Egy ekkora gyereknek max 30 perc-1 óra házija van (ez tokkal vonóval, azaz írásbelibel szóbelivel), plusz a tanárok is elnézőbbek kb. novemberig, a félév végéig.

Egyáltalán nem nehéz.

2013. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak jó benyomást kell kelteni a tanároknál :)
2013. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Mégis milyen ember tud 1 óra alatt megtanulni 3-4 tantárgyból? Nekem ez utoljára évvégén sikerült mikor már csak papíron volt tanítás.

Egyébként annyira nem nehéz. Csak brutálisan csökken a szabadidő.(Pl. Én negyedikesen fél 1-re hazaértem, fél 3-kor már olvasgattam, addigra kész volt minden. Ötödikben meg fél 2-re hazaértem, és télen este ötkor még tanultam.)

2013. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem nehéz volt, addig kitűnő voltam, de onnan kezdve rontottam is eléggé, de most is megtartom a 4es átlagot.

Ha a gyerek odaáll tanulni, és megtanulja kezelni a tanárait, nem lesz baj.:)

2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ötödikben voltam a legjobb, félévkor volt a legjobb eredményem de még talán az év végi is tarolt szerintem nehéz a hetedik, hatodik és harmadik osztály volt, most megyek nyolcadikba és remélem felül tudok kerekedni az ötödikesen legalább az első félévben.
2013. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz. Nekem csak azért volt nehezebb ,mert nehezen szoktam bele abba ,hogy minden nap tanulni kell. Furcsa volt a váltás és ez az "átállás" nekem nehezen ment.
2013. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én általánosban végig kitűnő voltam. Az ötödik csak abban volt kicsit nehezebb, hogy új tanárokat kaptunk, akik azelőtt még nem tanítottak minket. Plusz az új tantárgyak, ugye.. Pl. a történelem.

De ha nyitott vagy az új dolgokra, akkor simán menni fog! :) Plusz az ötödik azt jelenti, hogy felsős lettél. :) Jó dolgok ezek! :)

Ée egy tipp: Mivel új tanárokat kapsz (valószínűleg), "kösd fel a nadrágot", hogy ne rossz véleménnyel könyveljenek el! :) Hajráá!

2013. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút nem volt nehéz,nagyon jó évem volt az ötödik,hatodik és a nyolcadik osztály.A hetedik osztály az világvége volt majdnem.A mostani eszemmel szerintem tudnék többet is teljesíteni,de csak úgy,ha megint visszacsöppennék azokba az élethelyzetekbe,abba a környezetbe..stb.Mert én mostmár egy másik,középiskolai környezetben vagyok.A kilencedik osztály maga volt a katasztrófa,év végén a kémia nagyon durva volt,lóverseny volt,hogy meg ne bukjak és bukjunk,ugyanis a tanár lehet,hogy kancsal volt,de attól még nagyon szigorú volt és megkövetelte,amit átadott volna,ha a többiek hagyták volna.Amúgy a 10.osztály könnyű évem volt,a 11.nehezebb egy kicsivel,és most itt állok a fináléban,az érettségi előtt,betojva,hogy úristen,mi lesz...főleg matekból.


17/L

2013. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!