Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Úgy vettem észre, hogy igazábó...

Úgy vettem észre, hogy igazából nem jó osztályok vannak az SZJG-ben. A balhés osztályon kívül, nincsen jó vagy átlagos osztály, amiben nem "ölik" egymást a gyerekek. :DD Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem kötekedésből, de Kata, Kitti és Karcsi is mondta, hogy nem szeretik az osztályukat.. Az A-sok osztályközössége nagyon rossz, a balhés osztály is rátesz még egy lapáttal szerencsétleneknek:DD Bálinték/Edináék szívatnak mindenkit és még sorolhatnám. Láttam valahol, hogy rajongók írták, hogy bárcsak ők is idejárhatnának... Én helyesbítek, inkább csak abba az osztályba szeretnék járni, de más osztályába nem.. Igazából minden iskolában van ilyen.

Egyébként nagyon szeretem az Szjg-t, kedvenc könyveim közé tartozik.:) KÍVÁNCSI VAGYOK A VÉLEMÉNYETEKRE, hogy ti hogy gondoljátok.:)

Köszönöm a válaszokat



2013. máj. 12. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez csak azért van, hogy még jobb közösségnek tűnjön Reniék osztálya... :)
2013. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Tudod én is nagyon szeretnék abban az osztályba vagy hasonlóba járni, mivel közöttük teljes összetartás van. és ha vannak balhék akkor az nem köztük van hanem velük.

Am' a többi osztály sz'tem elég uncsi'

2013. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen. Szerintem amúgy egy suliban sincs egy kiemelt, menő osztály, tehát ebből a szempontból tiszta hülyeség az egész, és ezt talán csak Reni látja így.
2013. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak Reni hiszi ezt. Reni honnan tudná mik történek a többi osztályban? Szerintem pont, hogy lehet, hogy más osztályok is menők, csak Ren nem látja. Azt sem vette észre, hogy C-nek tetszik pedig tök egyértelmű volt ^^' Ott volt a volt végzős Zoli, aki a sorozatos vagy nem is tudom milyen farsangon vízi mentősnek öltözőt vagy mi. Amivel kiakasztotta Mádayt, nem?
2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy egyetértetek velem:)
2013. máj. 13. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz, hogy egy igazi suliban, még magánsuliban sincs olyan hogy egy konkrét embert (Cortez) az egész suli ismer és rajonganak érte. Viszont ez szerintem csak azért van, hogy a könyv még izgalmasabb, élvezetesebb legyen, hiszen azt kevésbé szívesen olvasnánk, hogy: "A 11/a megint akkora balhét csinált, miért nem nekünk jutott eszünkbe előbb?". És akkor versengés is lenne szerintem az osztályok között, ami akár rossz hangulatúvá is tehetné a történetet.
2013. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem pont, hogy izgalmasabb lenne illetve lett volna, ha lenne versengés. Kingának folyton járna az agya, hogy hogy lehetnének jobbak az asoknál.

Hát nem tudom. Szerintem meg már pont nagyon idegesítő volt, hogy mindenki Cortezért rajong, meg minden csaj nyáladzik utána. És mért pont C? Szerintem Ricsi, Zsolti menőbbek, mint Ő. Ő olyan... Olyan uncsi...

2013. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Éni is inkább abba az osztályba járnék :D Balhék, jó osztályközösség. És sohasem uncsiznák :D
2013. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:))
2013. máj. 17. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
5.15 14.28-nak igaza van! FUJ CORTEZ! minden lány annyira imádja! konyorgom miért????? olyan b++++.... Ricsi sokkal de sokkal jobb
2013. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!