Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az 5. osztály nehéz? Minden...

Az 5. osztály nehéz? Minden esetben rontanak a gyerekek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én most leszek hetedikes.

Ötödikben elég könnyű volt minden, matekból kicsit rontottam, de ment minden. Pedig én nem tanultam szinte semmit.

2013. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez mit keres a kamaszok témakörben?

amúgy:nekem minden páratlan osztály kicsit nehéz volt,tehát az ötödik is,de nem kell akkora rontásokra gondolni.max,hogy 1-2 négyessel több lesz a bizi.(vagy hármassal..attól függ,hogy honnan indultok).

2013. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Jöhetnek még tapasztalatok. Szülőktől is.
2013. aug. 13. 11:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Inkább csak jobban kell alkalmazkodni, hiszen, több tanár fog tanítani, mindenkinek más a stílusa, heppje, követelménye. Ha eddig tanultál, simán menni fog. Az én lányom nem rontott, kitűnő maradt, és sokan javítottak az osztályból év végére az év eleji visszaeséshez képest is.
2013. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam csak verseket 5.-6.-ban. Házit ha kellet reggel iskola előtt, vagy szünetben csináltam. Matek házit az órán csináltuk padtársammal. Mondjuk ez középiskola első osztályába is megmaradt. Ha órán figyelsz az egész általános iskola laza. Az egyetlen dolog, amit tanulni kell esetleg 5.-6.-ban az a nyelvtantani szabályok.
2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem nehéz volt.A 6. könyebb.5. be sose tanultam szinte.Minden nap tanultam 20 percet és csá.6.be 4 es voltam 5.be 1 3 masom votl a többi 4 es :DD
2015. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A 3-ast nyelvtanból kaptad? :)
2015. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia vegul milyen volt?
2017. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!