Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért rosszabb az együttalvás,...

Miért rosszabb az együttalvás, mint a szex?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy nem aludhatnak együtt, de közben tudják a szülők, hogy nemi életet élnek. Ehhez elég idősek, de ahhoz, hogy aludjanak egymás mellett, nem?
2013. aug. 12. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem miért kell ezen lovagolni. 14-16 éves aludjon a saját ágyában egyedül.Ez ráadásul nem is az a kor ahol nagyon kéne már szexelni,és pláne nem az,hogy együtt aludjanak,mindennek meg van az ideje nem akármiért nem élnek együtt a 14-16 éves gyerekek a barátjukkal,barátnőjükkel nem jegyzik el egymást.A szex komoly dolog az más dolog,hogy a mai tinik mindent elsietnek.
2013. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem az mondom, hogy szexelni kéne, de nem értem, miért veszik lazábbra, mint az alvást.

a saját ágyban alvást meg lehet mondani azoknak, akik a fesztiválokon lógnak egész nyáron... a lányok a barátnőiknél sem aludhatnak ezek szerint?

2013. aug. 12. 19:17
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Jaj ne kevered a dolgokat,itt most arról volt szó hogy a lány a barátjánál,fiú a barátnőjénél.Miért 14-16 éves fesztiválozik,ráadásul úgy,hogy nincs vele egy felnőtt szülője,testvére?? Annak érdekes szülei vannak,szerintem ugyanolyan komoly mindkettő a szex és az együttalvás is
2013. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

igen, fesztiválozik, haveri társaság 10-15 fő, egy-két huszonpár éves "felnőttel".

Csak a saját ágyban a helye miatt kevertem bele.

2013. aug. 12. 19:24
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem veszik lazábban, csak jó esetben a szülők azt még tudják kontrollálni, hogy hol alszik a gyerekük. A szexet viszont letudhatja lyukasórában az iskolai klotyón is. Nem ülhet egész nap a gyerek szoknyája szélén.

Emellett elkeserítő, hogy egy 14-15 éves gyereknek már ezen jár az esze, aztán meg jönnek a "Lehetek-e terhes a tejföltől" jellegű kérdések.

Sajnálkozva figyelem ezeket a kislányokat, akik "kiöltöznek", kiló smink alól ki sem látszik az arcuk, és azt hiszik, hogy felnőttek.

2013. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 65 százalékos, arról elfeledkezel, hogy dédanyáink ebben a korban már gyereket szültek, neveltek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy most is azt kellene. De azért ne fogjuk a mai fiatalokra...


Egyébként szerintem sokkal jobb ellenőrzött körülmények között, megfelelő védekezés mellett megengedni, mint állandó bújkálásra és hazugságokra kényszeríteni...

2013. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Az,hogy mit csináltak dédanyáink nem ide tartozik,arról nem is beszélve hogy férjhez mentek és háztartás is vezettek dolgoztak ennyi idősen, nekem biztosan a dédanyám nem szült 14-16 évesen.A mai 14-16 évesek lelkileg,értelmileg sokkal éretlenebbek mint régen.14-16 évesen baromira nem kéne még szexelni,az együttalvás nem a tinikapcsolatok sajátja ahogy a szex sem 14-16 éves éretlen gyerekeknek való.
2013. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy éretlenek. Senki nem mondja, hogy nem. Viszont ha tetszik, ha nem, szexelnek. Pont ezért a felnőtteknek kellene hogy annyi eszük legyen, hogy elvakult tiltás helyett, inkább felvilágosítanak, nyíltan, tabuk nélkül és minél megfelelőbb körülményeket próbálnak biztosítani.
2013. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha agyerek normálisan van nevelve fel sem merül benne idő előtt sem az együttalvás sem a szex.
2013. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ma már egyszer egy másik kérdésnél leírtam, most csak átmásolom:


"Alapiskolából ballagó osztályomban 4 olyan lány is volt, aki lefeküdt a barátjával. Nem hátrányos helyzetű gyerekek. Egynek a szülei tudtak róla, megtörtént a megfelelő felvilágosítás, együtt találták ki a szülőkkel a legmegfelelőbb védekezést. A másik három eset különböző "nyilvános" helyeken, gyorsan, nehogy valaki meglássa történt és csak az egyik védekezett óvszerrel, a másik kettő megszakítással. Hidd el mindhárom esetben a szülők a mai napig meg vannak róla győződve, hogy ők jól nevelték a lányukat és hogy ő nem olyan..."

2013. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!