Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd, hogy 17 éves...

Megengednéd, hogy 17 éves lányod fiú barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

Csak barátok (elvileg) és csak egy éjjelről lenne szó. A fiú máshol nem tudna lenni éjszakára, mert másik városban lakik. Megengednéd?

Még nem ismerjük a fiút, de tudjuk róla, hogy jó tanuló és jól nevelt. (lányom elmondása alapján)


2013. aug. 13. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Na jó, akkor ha így le lettek pontozva akik nem engednék egy szobában aludni őket, akkor játszuk azt írják meg ki a gyerek és ki szülő. De őszintén!
2013. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

17 éves. Ha tényleg csak barátok semmi gond. Ha többről van szó:

Ha a szextől félted éjszaka a közös szobában, akkor majd megtörténik délután máshol..

Én megengedném neki, inkább ellenőrzött otthoni körülmények között, minthogy azt hazudja, a barátnőjénél alszik, és közben isten tudja hol fekszik le a szerelmével.


Ha kellően felkészítetted a felelősségteljes szexre, akkor bízz a lányodban.

17 éves, az aki azt hiszi hogy a fiatalok többsége nem szexel ennyi idős korában, az homokba dugja a fejét.

A kislányokat szerintem már 12 éves korban fel kell világosítani.


Ne féljünk kimondani, hogy bizony elveszítheti a szüzességét, vagy már elvesztette. ne hazudjuk azt magunknak, hogy ááá az én gyerekem dehogyis...mert az ilyen szülők gyermeke jön haza terhesen..

2013. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, megengednem, mivel én is aludtam együtt a mellesleg mostani parommal, azóta 10 év telt el, akkor semmi nem történt, de együtt maradtunk /vagyunk :-D
2013. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1 fiú barátom van és már négyszer aludtam náluk..azon kívl, hogy hajnalig beszélgettünk nem történt semmi. Hoygha oylan lenne a helyzet akkor ő is nyugodtan itt aludhatna szerintem, mert anyumék kedvelik és bíznak bennünk.
2013. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez komolyan kérdés?

17 éves bakker, nem 14.

Ha haver, akkor miért ne aludhatna ott? Akár egy ágyban vele? Én is aludtam már több haverommal is, nyilván nem volt semmi, hiszen azért nevezik havernak/barátnak.


Na de ha meg szexelni akarnak?

17 éves, csak el tuja már dönteni, hogy akar-e szexelni és ha igen, kivel:D Felvilágosítás meg remélem megvolt, ha már 17 éves...

Ha akarnak szexelni, akkor úgy is szexelnek, maximum máshol.


Bocsi, de sztem egy 17 éves lányt nem kellene kisiskolásként kezelni.

2013. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

#9-es vagyok: tudtam, hogy le leszek pontozva, hiszen ez az oldal tele van 10-17 éves kis gyerkőcökkel, akiknek nem tetszett a válaszom. :) Ahogy valaki mondottam nem olyan rég (mindegy, hogy ki), az lenne a legjobb, ha az internet bekötését egy intelligenciateszthez kötnék.


Az ilyen ostova, naív, felelőtlen gyerkőcöknek nem a gép előtt kellene ülni, hanem a könyv fölött!! Undorító ez a világ.

2013. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!