Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá?

Szülők! Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha a 16 éves lányotok egy nála 10 évvel idősebb férfival jönne össze?A magatartásával semmi gond.
2013. aug. 16. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nagy a korkülönbség.

Mert teljesen más egy 16 éves és a 26 éves mind gondolkodásban, mind életvitelben, mind célokban, mint életfelfogásban, mind felelősségtudatban.

És bár ideig-óráig működőképes lehet egy ilyen kapcsolat, de hosszútávon nagyon kevés, ami tényleg kitart.

Mert eleinte fel sem tűnik, hogy mennyire eltér két ilyen korú ember egymástól, de aztán úgyis előjön.

2013. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem hiszem el,hogy egy 26 éves férfi nőként tekint egy 16 éves gyereklányra,akinek a napi problémái,életfelfogása,értelmi szintje messze áll még az övétől
2013. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt 17 évvel idősebb barátom, de nem tiniként... Ebben a korban olyan eltérő az érdeklődési kör, a tapasztaltság, hogy nem örülnék neki... Ilyenkor még 2-3 év fejlettség is számít. Lehet a 16 éves bármilyen értelmes, okos, jól nevelt, akkor is tini, a másik már felnőtt. Igencsak gyanúsan méregetném azt a felnőttet, aki egy tinilánykára ácsingózik. Egyszerűen nem ugyanaz a színvonal, nem ugyanaz a korosztály.

Az, hogy valaki 25 évesen jár egy 35 éves férfival az teljesen jó, még a 20 és 30 éves esetében is elfogadható, de a 16-25 semmiképp... mint ahogy a 12-22 sem.

2013. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok szülő,de én 17 éves vagyok és nem tudnám elképzelni,hogy egy 27 éves férfival járjak.16 éves koromban is ugyanígy voltam.

Amúgy ha szülő lennék,akkor engedném,de nem díjaznám,és hozzánk se nagyon járkálna ez a férfi,azaz egy biztos.Valahogy felnőttnek tekinteném,de nem tudnék elbeszélgetni vele,ha a lányommal jár,nem venném azért annyira komolyan.

2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

26 éves férfiként eszembe nem jutna komoly kapcsolatot létesíteni egy 16 éves lánykával.

Nyilván ha nagyon kelleti magát és benne van, akkor egy futó kalandnak részemről sem lenne akadálya.


De annyira máshol tart az életben egy 10. osztályos gimnazista, meg egy 26 éves felnőtt ember, hogy hajaj.

26 évesen elég nevetséges, amikor megkérdezik egy akármilyen összejövetelen a barátok, hogy "Barátnőd hogyhogy nem jött?", és erre azt kell válaszolni, hogy "Nem engedték el" :D:D:D

Ha kitalálok valami közös programot akkor ne kelljen már a szülőknek könyörögni, hogy elengedjék a lányukat :D

2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 16 éves lány apakomplexusos, vagy idióta. Vagy mindkettő.

A 26 éves férfi meg gyökér, és nem tud vele egykorú lányokat felszedni. Ez a helyzet.

2013. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!