Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 17 éves lány még fiatal...

Egy 17 éves lány még fiatal egy 24/26 közötti fiúhoz? Szülők, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
A lány normális, jó tanuló, nem iszik, gondol a jövőjére, mérnök szeretne lenni. Az interneten megismertem egy fiút, már vagy 1 hete minden nap beszélgetünk. Eddig normálisnak tűnik, sok dologról beszélgettünk már. Az életben neki is komoly tervei vannak. Még ő is egyetemre jár, csak az a bökkenő, hogy elmúlt 24 éves. Még korán lenne a találkozáshoz, de ha már jobban megismertük volna egymást (olyan 1-2 hónap), akkor érdemes lenne vele találkozni? Persze, ha addigra is ugyanilyen normális maradna. Vagy mennyi idő lenne ideális a találkozáshoz? Nem hinném, hogy kamu profil lenne, mert rengeteg képe van magáról, ami nincs fent neten, vagyis az 99%, hogy ő.
2013. júl. 20. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban komolyak a terveid,és úgy látod neki is,akkor miért ne!? :) amúgy te ismered a saját szüleidet ,hogy milyenek :)
2013. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én még csak 19 vagyok, de 11 éves koromban a barátokkal a városi könyvtárba jártunk netezni és ott fedeztem fel a chat.hu-t. Évekig chateltem idegenekkel és két kezemen nem tudom megszámolni mennyi emberrel találkoztam onnan a szüleim tudta nélkül. Voltak velem egykorúak (13 voltam akkor már) illetve 5-6 évvel idősebbek is. Szerencsére mindig jól sült el a dolog és akkor már megmondtam a szüleimnek, hogy a neten szedett barátaimmal szeretnék sétálni menni. Viszont volt amikor egy közösségi oldalon zaklatott egy pasas pár levéllel ami 13 évesen elég ijesztő volt.

Tudom, hogy Te idősebb vagy, nekem meg szinte csak jó tapasztalataim vannak, de ha belegondolok mik sülhettek volna ki ezekből a találkozásokból biztos nem engednélek el ha az anyukád volnék. Mellesleg most már biztos nem találkoznék internetről emberekkel..

2013. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem látom akadályát a korkülönbségnek, és ezt tapasztalatból mondom. :) A párom 24, én 17 éves voltam, mikor összejöttünk, és mai napig együtt vagyunk, eljegyeztük egymást, pár héten belül érkezik a kislányunk. Pedig most már én vagyok 24 éves, a párom 31 lesz. Szóval, egy ideje "nyúzzuk" egymást. :)

Ha problémák lehetnek, annak okát nem a korkülönbségben kéne keresni. Azonban ahogy kiveszem a szavaidból, érett gondolkodású, komoly lány lehetsz, a korodhoz képest, így feltételezem, egy nálad valamivel idősebb korosztállyal is tudnál beszélgetni.

Én, a részemről megengedném, hogy a lányunk találkozzon a sráccal, de szorgalmaznám, hogy inkább hívja el hozzánk, vagy valami nyilvános helyen találkozzanak. Inkább 2, mint 1 hónap után.

2013. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Amúgy még annyit mondanék, hogy élőben is nagyon félre lehet ismerni az embereket az interneten meg főleg mert ott mindenki a jobb oldalát mutatja. Szerintem beszélgessetek még egy darabig mindenképp..Aztán úgy is anyukád és a Te véleményed fog dönteni. Ne haragudj csak olyan rossz érzés fogott el mikor ezt olvastam mert én ilyen találkozósdiba már nem mennék bele :)
2013. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 hét után kicsit korai ennyire előre gondolkodni :) de ha minden szépen és jól alakul, akkor szülőként nyitott lennék rá, hogy megismerjem a srácot (férfit), és nem mondanék rögtön nemet. A 17 éves lányom ismerném annyira, hogy tudjam, mennyire felnőtt a gondolkodása, és a fiúnak is adnék esélyt, hogy ismerjük meg jobban. SZerintem 24 évesen egy férfi még nem annyira felnőtt manapság, hogy ne férne bele ennyi korkülönbség, de csak akkor, ha tiszteli a lányt, és engedi, hogy ő maga is megalapozza a saját szakmai életét, és elérje a céljait. Azt nem szeretem látni, amikor fiatal lányok belevágnak a házasságba 2-3 gyerekbe, mielőtt rájönnének, ők kik is valójában, és mit akarnak az élettől. Ha mindennek megadják a megfelelő időt és módot, akkor ennyi korkülönbség szerintem simán belefér. N29
2013. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, és a netes ismerkedésről: a férjem társkeresőn ismertem meg. Hetekig leveleztünk, beszélgettünk, stb. és nappal, nyilvános helyen, "városi tömegben" találkoztunk, úgy, hogy nem tudta, hol lakom, és meddig maradok. Fő az óvatosság. De szerelem, házasság és gyerek lett belőle :) Aki normális, megérti, ha egy lány óvatos ezekben a dolgokban és nem este 8kor akar vele télen sétálni a parkban... :) ha érted, mire gondolok. Esetleg telefonközelben lehet anyukád is, ha jó fej meg tudod ezt vele beszélni, vagy teázhat valahol a közelben, és ha kell, akkor ott van. Én nyitott lennék ilyesmire is, ha látom, hogy van értelme, ha a lányom bízik bennem és a fiúról és mesél részleteket, és így a biztonság is adott. A legjobbakat nektek! N29 (utolsó válaszadó voltam)
2013. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér.

Csak kevés az ilyen lány, aki már gondol a jövőre, tervez... ami nem abban merül ki, hogy hétvégén mit iszik és hova megy bulizni.

2013. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom, hogy az én 25 év körüli ismerőseim a tinilányokat megdugják, aztán mehetnek is. Nem nehéz ám naponta pár órát chatelni egy lánnyal, miközben mást is csinálsz a gépen/telefonon, ne hidd, hogy csak rád szenteli azt az időt. Azt csinálsz amit akarsz, de ne mondd, hogy nem szólt senki...
2013. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
UTOLSÓ ! NEM minden pasi egyforma....
2013. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kivétel mindig van, csak az a helyzet, hogy azok vagy rondák, és szóba se álltok velük, vagy foglaltak, elég kevés esély van rá, hogy találtok egyet, de ahogy érzitek.


Hitegessétek csak egymást, de majd ha átvertek, gondoljatok rám! :)

2013. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!