Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy reagálnátok, ha a 17...

Hogy reagálnátok, ha a 17 éves kamasz fiatok beállítana a 15 éves barátnőjével, hogy a kishölgy terhes?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 14:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
73%
Szia! Én magamról veszek példát én is 15 évesen lettem terhes egy 17 éves fiútól! igaz mi 3 éve együtt voltunk. Édesanyám nem támogatott minket nagyon le szidott engem. Aszt mondta hogy ha megtartom a babát mehetek a híd alá. Nagyon meg haragudtam rá nem beszéltünk az utcán se köszöntünk egymásnak. Persze a páromékhoz költöztem és már négyéves a nagypobbik fiam a kisebbik meg egy. És mikor látta hogy mien szépen neveljük a két gyerekünket mindjárt másképp ált a dolgokhoz de engem már nem érdekel mert mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá el dobott! Azért írtam eszt le neked, hogy ne kövesd el ugyan eszt a hibát.
2013. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!